Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom a felhasználói...

Hogyan tudom a felhasználói fiókomat törölni? Windows xp-m van. Mert formázni akartam a gépet elvileg minden oké volt, letörölt mindent aztán felraktam az xp-t. Inditáskor kiirta h microsoft windows xp-t inditsa vagy a Microsoft windows xp-magyart.

Figyelt kérdés

Ha az elsőt inditom el akkor olyan mint amikor sikerül a format nincs semmi a gépen de a c meghajtón a hely nem lett szabad az maradt ami volt. Aztán elinditom a magyart és akkor kéri a fiók jelszavát és betőlti a windowst az eddigi programokkal fájlokkal stb szal nem formázott semmit.Ez a fiók miatt van nem? Csak sajnos nem tudom törölni, leírná valaki részletesen, hogy hogyan kell?

Előre is köszönöm!


2012. jan. 28. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
GParted Live CD-vel takarítsd le a partíciókat, és csinálj újakat. Utána rakd fel a windows-t.
2012. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És olyat honnan tudok letőlteni vagy szerezni?:D
2012. jan. 28. 12:24
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Google első találat:

[link]


Használata:

[link]

2012. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!