Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kiömlött a 2l víz a gépre/tápr...

Kiömlött a 2l víz a gépre/tápra/hangfalra/konnektorba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval,gépeztem, két lábam között volt a nyitott üvegű víz, elkezdett lecsúszni, én meg reflexből teljes erőből összenyomtam az üveget,úgyhogy a 2l víz lazán ki is szállt belőle a monitorra, hangfalra, gépre, szal mindenhova. Letakarítottam mindent, hagytam száradni, most megy a gép meg minden, de a hangfalnál, most hallgattam droplexet hangosan és ahogy vettem halkabbra, recsegett az egész. Mit csináljak most vele?

2016. márc. 30. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyjad még száradni.
2016. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már csak a jobb oldali szól...Lehet külön venni ezekhez hangszórót? Van mélynomó, meg 2 hangszóró, ez egy "szett"ben.
2016. márc. 30. 17:49
 3/7 b4r4thg ***** válasza:

Hagyd rendesen kiszáradni. Ha az után is gond van vele, szedd szét és nézd meg, hátha látsz valamit.

Igazából ahhoz képest hogy 2 liter ráment, örülhetsz, hogy csak ekkora a kár.

2016. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Örülök,de nem direkt csináltam. Inni akartam,csak valami elragadta a figyelmem, és nyitva volt ugye és hát reflexből összeugrott a két térdem.
2016. márc. 30. 21:04
 5/7 axonbite ***** válasza:
hajszárítóval segíts a szárításban de áramtalanítsd elötte az eszközöket
2016. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
táp az kicsit megrázott,mikor kihúztam, meg szikrázott is valamiért, de amúgy minden klappol
2016. ápr. 1. 19:24
 7/7 anonim válasza:
5-ös ne hajszárítóval mert feloldja membránszélen ragasztót és akkor nem fog úgy szolni
2022. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!