Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Jók ezek a vírusirtók amiket...

Jók ezek a vírusirtók amiket itt felsorolnak és tényleg a legelső a legjobb? (Bővebben lent+link)

Figyelt kérdés

Na ezt nézzétek meg: [link]

itt van két táblázat és tényleg ennyire jó az Online Armor Free? Eddig a Kaspersky Internet Security-ról gondoltam azt, hogy a legjobb bár nekem nem Kaspersky van, de nagyon sok jót hallottam róla

Avast! 5.0-t használok és az 3%-t kapott ami elég gyatra, de mégis annyi jót hallottam az Avast!-ról is...


2010. ápr. 5. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt akarják, hogy azokat használd. Az avast! jó (igen csak jó) és a Zonealarm is (bár én a 2-t együtt használom).
2010. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt akarják ? :O nahát ki gondolta volna, de a Kaspersky biztos jó a www.4shared.com is a Kaspersky-t használja
2010. ápr. 5. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy jók. Ez egy független teszt. Én Kasperskyt használok és nem is szokott vele különösebb gond lenni. Én a helyedben vigyáznék az ingyenes vírusirtókkal, nem minden arany ami fénylik.
2010. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vok: Ez a teszt egyébként nem a vírusirtó részét hanem a tűzfalasat értékeli. Vírusirtó teszt: av comparatives.
2010. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jaa értem akkor köszönöm...és egy Kapersky-t szívesen elfogadnék azért
2010. ápr. 5. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security is nagyon jó.
2010. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen elég jó, jó vörös a tesztnél, biztos nagyon megfelelt :D
2010. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt van a gépemen az ESS már egy éve, nem tudott bejutni semmilyen dög.
2010. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!