Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez meg mi a franc?

Ez meg mi a franc?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Régebben még nem volt ehhez hasonló élményem szerencsére, de most.. Szóval az törtènt, hogy sok exe random leállt java, crome stb.. nem tudtam kikapcsolni a gépet, mert az egeret össze vissza mozgata.. Ez még mind semmi, előjött egy fekete chat ablak " send to h4cker" majd azt írta : béke veletek, utána meg azt, hogy : add fel..


Eléggé nagy para lett bennem, valaki azt mondta, hogy egy hacker feltörte a gépemet, mások meg azt hogy ez egy beépitett vírus volt.. Tudom rakasam újra, most lent is lenyomtam a kapcsolóját, meg a netkàbelt is kihúztam..


Csak kíváncsi lennék, hogy veletek volt-e hasonló és ha igen ti hogyan oldottátok meg? És hogy utánna jó lett-e a gépetek..


Egy nyugtató válasz most jól jönne



2016. ápr. 9. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
egy újratelepítés megoldja, de lehet az adataidat kódolta a vírus
2016. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszod


Azt kihagytam, hogy ma volt olyan is előjött egy kép, egy pakisztáni zászlóval, középen pedig anonimok.. Meg magától kilépett a TeamSpeak, meg előjöttek olyan mappák amiket meg sem nyitottam.

2016. ápr. 9. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Benyeltél egy elég durva vírust, ebből újratelepítés lesz!
2016. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Durva... Telepítsd újra a géped, és rakj fel egy rendes vírusirtót! pl ESET NOD32
2016. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy másik fórumon valaki azt írta, hogy ez egy "script kiddie".. Viszont most azon parázok hogy ha ez egy hacker volt, akkor nem-e jön ismét elő, mert ki tudja min keresztül fért hozzá a gépemhez


Amúgy köszönöm mindenkinek

2016. ápr. 9. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!