Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Gmail-os fióknál be tudom-e...

Gmail-os fióknál be tudom-e állítani, ha egy bizonyos email címről nem akarok több levelet kapni? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:

-persze,hogy be ....


[link]

2016. máj. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beállítod rá a spamszűrőt.
2016. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kincsesne válasza:
A levelezőprogramban ilyen beállítás is lehetséges: feladó letiltása, tehát a letiltott feladótól nem fogad levelet a program. De vigyázat: jártam már úgy, hogy a spam-mappába tett a program olyan levelet is, amelyet hivatalos helyről kaptam és fontos lett volna, hogy rögtön lássam. Jó, hogy megtaláltam! Ezért azt javaslom: mielőtt kiürítjük a spam vagy a levélszemét mappát, nézzük meg, mi van benne, és ha fontos levelet is találunk benne, akkor azt helyezzük át másik mappába, a többi törlése előtt.
2016. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha levelezőt használsz, akkor nem is tölti be, mert a webes spamszűrője letiltja. Érdemes időnként megnézi a webest is.
2016. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!