Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A telefonomon elrontottam a...

A telefonomon elrontottam a feloldómintát. tudom hogy hogy kell factory resetelni de nem akarom mert a dolgok kellenek belőle. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

elrontottam a telefonomon a feloldómintát és ami a telefonba van benne fontos dolog na az kellene nekem...

gmailembe nem tudom a felhasználónevet csak a jelszót szóval ez bukta...

ezért kellene úgy hogy ami a telefonon rajta van (pl.: kép) az kellene nekem... ha beviszem a telenorba akkor megtudják csinálni? vagy itthon valamit?

(telefon neve: ASUS Zenfone Selfie)



2016. máj. 8. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani házilag is adatvesztés nélkül, de nem egyszerű. Ha nem vagy hozzáértő akkor inkább vagy keress fel valakit aki ért hozzá, vagy egy gsm boltba. Telenorhoz felesleges bevinni, ha meg is csinálják akkor az elég szép összeg lesz.
2016. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem lehetséges

adb fastboottal be kell bootolni egy jobb recoveryt, amivel le lehet menteni a képeket

de ez kicsit komolyabb tudást igényel mint a facebook feltelepítése

2016. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors vàlaszokat...

Van egy ismerősöm aki ért hozzá majd őt megkérdezem ha nem tud akkor majd jelentkezem és hàtha van olyan videó youtube-on hogy hogyan kell

Köszi még 1x

2016. máj. 8. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!