Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus lenne a telefonomon?

Vírus lenne a telefonomon?

Figyelt kérdés
Nagyon sok alkalommal pl. ha megnyitom a telefonommal a startlapot vagy valami ehez hasonló oldalt akkor át navigál egy másik oldalra. Minden át navigálásnál több honlapon átmegy mire bejön egy. Ez az egy valami angol, de mindig más. És észrevettem, hogy az átnavigálásnál egy bizonyos oldal mindig megjeleni és arról kezd átdobni minden féle oldalra. Már 2 alkalommal vissza állítottam a gyári adatokra a telefont, de semmit nem használ.

2015. febr. 24. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

igen vírusos, nagy valószínűséggel , nem árt leellenőrizni ALAPOS -an


én ezt ajánlom:

[link]

2015. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és mielőt keresést indítasz, frissísd a virus-definíciós(vagy micsoda) adatbázist
2015. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez is talált kártevőket, de az a bizonyos oldal még mindig elő jön BIZONYOS oldalaknál. Youtube-on pl. nem jön elő hanem startlap és az ehez hasonló oldalakon.(google-nél sem jön elő)
2015. febr. 24. 15:59
 4/6 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem, hogy nem lehet, hogy esetleg az oldalban van a hiba?
2015. febr. 24. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem rootolt a telefonod, akkor kb. nulla az esélye annak, hogy vírusos legyen. (És ha rootolt lenne, akkor nem kérdeznél ilyeneket.) Inkább arról lehet szó, hogy az adott oldalak be vannak ragadva előzményként, nyitott fülként, könyvjelzőként stb., és hiába állítod vissza a telefont, mert a google fiókon keresztül visszaszinkronizálja azonnal első indításkor.


1. Füleket bezárni. (Mindet, amíg a kezdőoldalt nem látod frissen betöltődni.)

2. Előzményeket, cookie-kat, cache-t, űrlapadatokat manuálisan törölni a böngésző beállításaiban.

3. Böngésző adatokat teljesen törölni. (Alkalmazáskezelőből.)

4. Utána jöhet a telefon reset, de esélyesen egy újraindítás is megteszi.

2015. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elég hülyén hangzódik, de lehetne egy picit érthetőbben?

És elfelejtettem írni, hogy Ace 2-es teló. Már csak azért is tettem ezt hozzá, mert az alkalmazás kezelőnél nem tudom törölni a böngészési adatokat.

2015. febr. 24. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!