Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudnám beállítani hogy a...

Hogy tudnám beállítani hogy a NOD32 be töröljön le nem eredeti játékokat?

Figyelt kérdés

korábban avast!om volt

nosteam-ről töltögettem le assassins creed-eket. nem volt semmi gond,egy vírus se.

most lett nemrég a prémiumos nod32.

letöltöttem az assassins creed 2-t nosteam-ről. erre a fos nod32 automatikusan letörli az indítóját kérdezés nélkül. nem tudtam megállítani se hogy letörölje.

viszont mikor kikapcsoltam a nodot egy órára és úgy telepitettem fel a játékt,csoda módon tudtam játszani. egészen a következő belépésig amikor ugyanis a nod már bekapcsolva volt és megint azonnal törölt fájlokat az AC2 mappájából ami miatt nem inditható a játék.

Hogy tudnám azt elintézni hogy ne törölgessen mindent magától,viszont a vírusvédelem és a tűzfal aktív maradjon?



2016. máj. 18. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A játék mappáját hozzáadod a kivételek közé. Először kikapcsolod a védelmet, hozzáadod majd bekapcsolod. Eztán nem fogja zargatni azt a mappát.
2016. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Én azért azt a fájlt amit a nod kitörölt feltölteném ide : www.virustotal.com megnézve, hogy nincs-e véletlenül igaza a nodnak.


Üdv.

2016. máj. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezt a "NOD"-ot (ma már Eset Antivírus9 a valódi gyári neve!), honnan vetted? Könnyen lehet, hogy vírusos.

Az ESET Smart Security9 a tűzfalas, persze ez is fizetős. De sokkal jobb.

2016. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!