Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SŰRGŐŐŐŐS! Elfelejtettem a...

SŰRGŐŐŐŐS! Elfelejtettem a jelszavam, ezért egyáltalán majd még be tudok lépni a felhasználói fiókomba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Windows 7-et használok, 2 felhasználói fiókkal. Én vagyok a rendszergazda, és 3 napja lett újratéve a gépem. Ekkor tettem rá jelszót, és az előző 2 napba még be tudtam lépni ezzel a jelszóval, ma meg már nem enged be. Be tudok még egyáltalán lépni a saját fiókomba? Mit tudok tenni? És ha esetleg a megoldás érdekében újratenném még egyszer a gépet, azt a vendég fiókban meg tudom tenni (mármint újratenni a gépet) vagy ahhoz is kell a rendszergazda engedélye?
2010. ápr. 10. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az xp-nél volt ilyen gondom, én úgy csináltam +, hogy készítettem még1 rendszergazda fiókot és abba másoltam át azokat a cuccokat amik a másikba volt ahová nem engedett be, és azt véglegesen töröltem, mert minek egy olyan fiók ahová nem enged be!
2010. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell a rendszergazda jelszava meg semi, ahhoz hogy újrarakd a gépet, mert az újratelepítést még bootolás előt csinálod, tehát mikor nyomogatod az f8-at akkor még nincs bebootolva agépem, de ezt bizonyára tudod. :D:D
2010. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

...bebootolva a géped...

(Bocs)

2010. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hackelj
2010. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem, sajnos nemtudom. *_*

mi az a bootolás?

2010. ápr. 10. 21:58
 6/9 A kérdező kommentje:
és még új felhasználói fiókot sem tudok csinálni, mert nem vagyok rendszergazda.:S tehát akkor csak az újrarakás segíthet?
2010. ápr. 10. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Bebootolás="bejön" a gép(tálca, asztal, ikonok, stb. bejönnek, Ja és legfőképpen amikor tölt, tehát kiírja, hogy windows xp Pl.: professional és alatta megy a csík).

Ja igen arról meg is feledkeztem, hogy be se tudsz lépni akkor viszont nem tudsz felhasználót csinálni sem, akkor bizony újratelepítés, ha pedig van egy jó hecker akit ismersz az beléphet neked :D:D .

2010. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A te esetedben, a windows 7 és alatta a csíkok töltenek!!!!
2010. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez a boot
2010. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!