Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valószívüleg feltörték a...

Valószívüleg feltörték a facebookom, a jelszó és az email jelszavam is meg lett változtatva. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Bármilyen lehetőség jól jön, az én ötletem az, hogy facen van a "fiók biztonságossátétele" amit egyszer az egyik barátomnál láttam. z alábbi lépésemből állt: 1, jelszó megváltoztatása (ehhez nem kellett a jelenlegi jelszó! Ez azért is lenne jó, mivel azt megváltoztatták, tehát nem tudom) 2, előzmények leellenőzréze stb.

Laptopról szerencsére be vagyok jelentkezve.



2016. máj. 30. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem, ha lehet küldeni jelszó emlékeztetőt, és megadtál alternatív email címet, akkor küldj magadnak.

Ott vagy meg lehet változtatni a jelszót, vagy megmutatja, mi az.

(nincs facebookom, csak ez a dolog minden honlapnál szokott menni)

2016. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lehet, hogy ez használ, csak kattints tovább:

[link]

2016. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amúgy mi az, hogy a jelszó, meg az email jelszavad? Akkor a gépeden van a vírus!
2016. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!