Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elfelejtettem a jelszavam egy...

Elfelejtettem a jelszavam egy oldalnál, jelszó emlékeztetőt már nem tudok kérni, mivel az az email cím már törölve lett. Viszont tudom a jelszó 3 utolsó betűjét. Lehet így kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Számból, ki és nagy betűből állt. Semmi értelme nem volt a jelszónak, tehát nem egy értelmes szó volt. Viszont emlékszem az utolsó 3 betűre. Van valami program, amivel visszatudom állítani?

2016. jún. 20. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy lehet-e próbálkozgatni akármennyit. Meg persze attól is, hogy milyen hosszú a jelszavad.
2016. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rövid, de az elejére abszolút nem emlékszem. Beugrok hogy volt benne N meg 9, de nem tudom mi volt még, milyen sorrendben. Csak az utolsó 3 betű a biztos.
2016. jún. 20. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
A böngészőkben a beállításokban meg lehet nézni a mentett jelszavakat. Persze ehhez kellenek bizonyos feltételek, de én Chrome-ot használok, és abban tuti van ilyen.
2016. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!