Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom a telepített...

Proximata kérdése:

Hogy tudom a telepített Windows 10 frissítések letöltését beállítani?

Figyelt kérdés
Fél éve használom a win 10-et. Eddig nem volt semmi baj, de a legutóbbi frissítés után a beállítások teljesen megváltoztak, Chrome átváltott angol nyelvre, eltűnt az összes könyvjelző, az összes megjegyzett jelszó, a képernyő beállítások, a tálca, meg amit még nem vettem észre. Ezenkívül a felhő beállításokat erőltette, amit viszont nem akarok használni. Visszaállítottam a rendszert a frissítés előttire és minden helyreállt. Szeretném az automatikus frissítést letiltani, de nem találom, hogy hol lehet.

2016. jún. 29. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A win10-n nem ehet kikapcsolni a frissítéseket.

GWX Control-l lehet kikapcsoltatni.

2016. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvágod a netkábelt . Ha win 10-ed van élj vele együtt hogy Billy Gates még azt is tudni fogja ( persze ha pont arra kiváncsi ) hogy mit reggelizel
2016. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már rég nem Billy Gates-ről szól a dolog.

De az biztos, hogy a microsoft (szándékosan kis betűvel), nagyon sok mindenre kíváncsi. Ha harmadik félnek nem is adja ki, akkor is semmilyen garancia nincs arra, hogy esetleg kiszivárogjanak ezek a felhasználói adatok ld.: Google, stb.

2016. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A windows 10 már egy okos operációs rendszer, és tudja, hogy a legújabb frissítések telepítése nélkül néhány modernebb kémfunkció nem lesz elérhető. Megkérdezhetne, hogy kell-e a frissítés, de minek, ha úgyis jobban tudja, mint te... Sőt, ha nem állítod be előre, még újra is indítja neked a géped, ha végzett, figyelmen kívül hagyván, hogy éppen mit csinálsz. Hát nem a legjobb operációs rendszer? :'D Inkább egy robot ami azt csinál amit akar, akár tetszik, akár nem...
2016. júl. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Visszaálltam az XP-re. Nagy meglepetés ért. Memória használat minimális, processzor nem megy állandóan 60-80%-on, ventilátor csak néha kapcsol be, gyorsan működik a gép, 30 mp alatt feláll a rendszer. Bár keresnem kellett néhány program régebbi verzióját, de minden rendben működik. Újra vidám az élet. Köszönöm XP. (A linuxot még nem próbáltam)
2016. júl. 25. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!