Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A munkahelyemen a szamitogepek...

Szidike444 kérdése:

A munkahelyemen a szamitogepekre tavoli asztal funkcio van telepitve illetve Web kameraval van ellatva minden gep. A kerdes az, hogy megtudnak-e figyelni engem munka kozben, ugy hogy azt en ne vegyem eszre? Es lathatnak-e a webcamon keresztul engem?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
természetesen igen
2016. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha erről nem szòlnak, akkor nem sèrtik a szemèlyisègi jogaimat?
2016. jún. 29. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Olvastad a munka szerződésedet? Mi áll benne?

Amikor felvettek nem szóltak?

Munkaterületet lehet kamerával figyelni.

2016. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, olvastam, nem volt benne... nálunk nincsenek kameràk amùgy...

Engem az èrdekel, hogy egy kollèga akinek ugyan ùgy hozzà fèrèse van a gèphez, figyelhet-e engem vagy èszre tudom venni, hogy hasznàlja(remote-on) a gèpet amin dolgozok èppen...

2016. jún. 29. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak nem valami "spéci" kamerával van felszerelve a gép akkor a kamerán egy jól látható LED jelzi ha használatban van ( minden kamera ilyen), ez nem véletlenül van igy , hanem pontosan az ilyen dilemmák megoldására
2016. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fáradt vagyok a " ha csak" az természetesen hacsak :)
2016. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy profi hekkernek csak négy programsor, hogy az a led a kamera mellett NE gyulladjon fel, ha működik a kamera.
2016. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kedves #7 , ird már le mi szegény tudatlanok kedvéért azt a négy programsort , vagy te is csak a haverodtól hallottad aki a sógorától hallotta akinek a huga egy profi hekkerrel jár ????
2016. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!