Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik a könnyebb munka?...

Melyik a könnyebb munka? Palacsintát tölteni és lángost ízesíteni vagy asztalleszedőként dolgozni?

Figyelt kérdés

A placc viszonylag nagy(50) asztal,de ketten lennénk rá.

Tapasztalatok?

Köszönöm:)



2014. aug. 1. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Első.
2014. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek melyik. Nekem a második.
2014. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az asztal leszedőt,hogy kell érteni? Pincér?

Amúgy nekem az 1. könnyebb lenne. Nincs semmi nehézség abban, hogy megtöltesz 1palacsintát vagy a lángosra ráteszed a feltétet.

2014. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
másodikat választanám, elsőnél egy helyben állni megfájdulna a hátam , meg ott nagy hőség lehet a sütés közben
2014. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A főnök biztos azt akarja, hogy vékonyan kend a lekvárt, túrót, kakaót a palira.

Szerényen adagold a fokhagymás tejfelt és a reszelt sajtot. Ha ezt megszokod, akkor monoton és nem kiegyensúlyozott munka. Ha hosszú a sor, akkor gyorsan kell dolgoznod, ha oda téved időnként egy-egy vevő, akkor ki lehet bírni.

Én a leszedést nem szeretném: csatateret hagynak maguk után a kedves vendégek: kiömlött üdítő, lekváros asztalka, összedobált szalvéta...neked kell étvágygerjesztő rendet, tisztaságot teremteni. Inkább tölteném a palikat a melegben, olajszagban, mint mások után takarítsak.

2014. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az asztalleszedo a legfarasztobb abban az esetben, ha mindenki leul es nem elvitelre keri, vagy nem pultnal eszik, esetleg nem utkozben.

A palacsinta azert maceras mert sok a variacio a felteteknel, raadasul tekergetni vagy hajtogatni is kell mindegyiket.

A langosnal az a rossz, hogy forro a teszta, ami a kanikulaban pokoli,illetve aki a bufebe megy biztosan langost is ker. (Palacsintat nem biztos.)

Jo lenne tobbet tudni a korulmenyekrol....

2014. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Nos,egy nagy balatoni büféről van szó,ahol szinte mindenki helyben fogyaszt az asztaloknál.2 éven keresztül dolgoztam asztalleszedőként,ami nagyon nehéz volt és mellette még monoton is(meg a legalacsonyabb fizetés is ott volt).

Most csak 1 hónapra kell mennem,és választhatok a fent említett 2 meló közül.Sejtem,hogy a másik sem egy leányálom,de talán ott nem lesz az ember lábában x kilométer,mire letelik a napi 12 óra...

2014. aug. 2. 10:59
 8/8 A kérdező kommentje:
u.i:mindenkinek ment a zöld pacsi!:)
2014. aug. 2. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!