Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » WWW. OURSTARTPAGE. COM ÉS...

WWW. OURSTARTPAGE. COM ÉS QKSEE VÍRUS ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés
A qksee nevezetű programot már többször eltávolítottam ,de mindig visszatelepül . Malwerbytes sem segít semmit rajta. Tegnap lett a malwerbytes futtatva és letörölte a qksee-t. De ma reggel ugyanúgy fentvan . És meglepetésbe kaptam egy WWW.OURSTARTPAGE.COM nevezetű vírus által felkerült webböngészőt . Hasonlíts a yessearch.com nevezetű vírusra

2016. jún. 30. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezzel próbáld meg:

[link]

2016. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg feltölteni a Virustotal-ra.

[link]

2016. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A qksee eltünt Most a Malwerbytsal megint mert közben futtatam . A startpage még nem most futtatom az esetet. Ha nem segít akkor végső megoldásnak az újrarakás letöröl mindent nem ?
2016. jún. 30. 13:12
 4/11 A kérdező kommentje:

Közben nézem a vírustotállal a program file x86 mappában a fájlokat és találtaltam egy tdata nevezetű mappát ami tartalmaz egy exe fájlt. Feltöltöttem mert nem csengett és az írta ki hogy nagyon sok írtó nem észlel semmit az eset nod32 talált:a variant of Win32/ELEX.IN potentially unwanted.

Bkav talált: W32.HfsAdware.6324


Az a kérdés hogy az eset ezt is letörli?

2016. jún. 30. 13:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az AdwCleanert és a Hitman Pro-t is. Nekem mindhárom fent van a gépemen, mert előfordul, hogy csak az egyik tudja eltávolítani, amit a másik kettő nem tudott. Sőt, a múltkor egyikkel sem ment, utolsó esélyként előkapartam a jó öreg Spybot-ot, az pedig simán leradírozta a kártevő mocsadékokat.
2016. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hiába teszel fel bármit akkor is vissza talál, ezt nevezzük el rezisztensnek. A rezisztens a géped bekapcsolásakor az oprendszeredel egyidejűleg vagy hamarabb indul és szépen offol minden számára nem tetsző dolgot. Megoldás lehet ahogy írtad format c: vagy egy hirens boot. eset, nod32 és a hasonló reklám vírusirtót felejtsd el. Ha ilyet akarsz használni akkor próbáld meg az f-secure kliens -t
2016. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha az Eset megtalálta, akkor le is törli, de ezzel együtt javasolnám az újratelepítést.

Az Eset online scannere NAPONTA ugyanazt a frissitést kapja, mint a fizetős, vagyis igen erős.

2016. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2016. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gratula, vadiúj trójait kaptál!

[link]

2016. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
eset és online társa miért is tenne bármit a boot idejű cuccal :D Amint a bott szekvencia lezajlik semmi értelme , főleg az online cuccnak. Bott előtt kell takarítani. Különbem mindig vissza fog jönni
2016. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!