Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » HY! Saját freemailom jelszavát...

HY! Saját freemailom jelszavát elfelejtettem és emlékeztető sem segít, hogyan tudnék mégis belépni? SOS

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Az emlékeztető lényege pont az lenne, hogy emlékezz rá. Másodlagos e-mail van megadva? Ha nincs, akkor nem jósolok sok reményt. Próbálhatsz az üzemeltetésnek írni, de ne legyenek hiú ábrándjaid.
2016. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csinálj ÚJ fiókot!

A jelenlegi Freemail fiókod ha jól tudom, 30 nap múlva törlődik!

Legközelebb készíts jelszóemlékeztetőt és állítsd be a gépeden, hogy automatikusan jelentkezz be fiókodba!

2016. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"hogyan tudnék mégis belépni?"


Sehogy!!

2016. júl. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lajos54 ***** válasza:

#2

Törlődik, de csak a tartalma. Később még jó darabig be lehet lépni, persze csak a megfelelő jelszóval, de akkor már a korábbi üzenetek nem lesznek ott.

Jelszó nélkül reménytelen, hiszen éppen ez a jelszó lényege.

2016. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem sikerül belépned, és akkor végre válthatsz Gmailre, és örökre elfelejtheted azt a rémálmot, amit Freemailnek hívnak.
2016. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 És persze odavész egy nagy halom, akár fontos levél is. Ezt nevezem jókívánságnak. Amúgy meg nem értem, miért isteníti mindenki a gmail-t, érdekes módon nekem semmi bajom nem volt a freemail-el még.
2016. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: Kívánom, hogy ne is legyen. Senkinek sem kívánom azt, mint a nővéremnek, mikor egyik napról a másikra eltűnt 5 évnyi magán- és üzleti levelezése a Freemailből. Egy hónap próbálkozás után méltóztatott válaszolni a support, kb. olyan színvonalon, hogy "ja kérem, ez egy ingyenes szolgáltatás, így járt". A freemailnél nincs biztonsági mentés, ami az összes online mailszolgáltatónál alap. Mindegyiknél lehet a teljes cím-és levélarchívumot egészben migrálni az új postafiókba, a freemailnél természetesen nem. Egy napig nem lehet bejelentkezni a postafiókomba? Ez a Freemailnél megszokott esemény (elég csak itt a gyakorikerdesek.hu-n körülnézni egy szünetkor), más szolgáltató ezt nem engedhetné meg magának. Spamet, sőt, vírusokat úgy enged át a "védelmük", hogy öröm nézni.

A Gmailhez/Outlookhoz/Yahoo-hoz képest a Freemailnek csak hátrányai vannak, és semmi előnye. Még egyetlen Freemail-tulajdonos sem tudott nekem olyan érvet mondani, amiért érdemes lenne azt választani a normális, megbízható szolgáltatók helyett.

2016. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az érv, hogy nem vagyok az univerzális szolgáltató híve? nem tetszik az a gondolat, hogy az e-mail forgalmam,a böngészési szokásaim, a keresési preferenciáim, a helyzetem, és látogatott helyszínek, a videózási szokásaim, és minden egyéb információm EGYETLEN helyen tömörüljön. Nem paranoia, "A google kémszervezet" felfogás szól belőlem, hanem az az egyszerű érv, hogy jobb ha nem egy név alatt egyesül a teljes online tevékenységed. A diverzitás híve vagyok, mondhatni.
2016. júl. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!