Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Telepitettem a Malwarebytes...

Herczeg Jutka kérdése:

Telepitettem a Malwarebytes Anti-Malware. Törölt sok súlyos virúsokat a karantinba tette? Én eltöröltem a karantinból? És mégis kisér valaki, mi lehet ez? Kéri hogy töröljem vagy frissitsem a Malwarebytes Anti-Malware? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hallgattam erről a virúsról egy videót, elég komoly a dolog? Itt van videó Linkje: https://www.youtube.com/watch?v=gWL-IV2KnVU

Nagyon megilyedtem ?

Mit Tegyek ?



#hallgatás #erről a virúsról #egy videót
2016. ápr. 8. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyhogy kísér valaki ?

Hát frissítsd a malwarebytest, mosolyogjon az a smiley .

2016. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:

Remélhetőleg az általad említett programot a gyártó weboldaláról töltötted le.

Van Pro és Free ( ingyenes ) verziója.Emlékeim szerint, telepítés után 15 napig a teljes verzió használható, utána automatikusan átvált az ingyenesre.

A Free hátránya, hogy nem biztosít valós idejű védelmet és nem frissít automatikusan.Vizsgálat előtt manuálisan kell az adatbázist frissíteni.

A videóban szereplő ( és más ) kártevők ellen igazán hasznos alkalmazás a Sandboxie.Nem helyettesíti a vírusirtót, ahogy a Malwarebytes sem.

A Sandboxie segítségével a böngésződet egy virtuális környezetben tudod futtatni.Gyanú esetén elég a program vezérlőjében a "Tartalom törlése" lehetőséget választani, és a változtatások eltűnnek.

2016. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megpróbálok mindent elkövetni,amit irtál. Gondolod hogy töltsem le a Sandboxie és ezzel vizsgáltassam meg a gépemet? Ezt a szoftwert nem ismerem.

A Malwarebytes frissiteni fogom !

2016. ápr. 10. 01:14
 4/4 belapus ***** válasza:
A Sandboxie nem arra való, hogy átvizsgálja a gépet.Úgy nyújt védelmet a károkozók ellen, hogy virtuális környezetben futtatja a böngészőt ( ahogy már írtam ).
2016. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!