Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valakinek volt már ilyen? Mit...

Valakinek volt már ilyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 napja új facebook profilt csináltam, mert a régit jobbnak láttam törölni néhány adat és üzenet miatt. Most pedig nem enged belépni az új fiókomba/profilomba és személyi igazolványt kér.

2016. júl. 19. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Csináld amit az oldal kér, különben nem fog beengedni.
2016. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én már mindent megcsináltam, elküldtem a személyim képét is mert kérte...
2016. júl. 19. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Kaptál válaszüzenetet? Nem két perc míg feldolgozzák az adatot. Ha nem kaptál még semmit, várj.
2016. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát mást nem tudok csinálni, csak várni, de már tegnap sem és ma sem érkezett még válasz.


Köszi a válaszokat, az eddigieknek.

2016. júl. 19. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Freemail/Citromail a szolgáltató? 1-2 hete tapasztaltam, hogy nem fogadták a Facebook levelét ugyanilyen ügyben. Amikor megadtam egy gmail fiókot, akkor egy napon belül megkaptam (6-8 óra volt, de nem ez alapján kell ítélni, hogy ha eltelt 8 óra akkor már biztos nem küldik...).
2016. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A mostani g-mail -os.
2016. júl. 19. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!