Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit ronthattam el a regisztrác...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Mit ronthattam el a regisztráció során, hogy nem tudok belépni erre az oldalra? Mit jelenthet az, hogy a MS fiók visszaigazolt nekem egy külföldi email címet valamilyen "emilia".com néven?

Figyelt kérdés

folytat:........arra hivatkozva, hogy egyszerre két fiókot hoztam létre. Holott csak egyet, egy sajátot és nem munkahelyi fiókot!


Ma reggel regisztráltam.

Épp azért, mert a laptopon egy, 1 hónapig érvényes vírusirtó van, ami pár nap múlva lejár.


Nem tudok belépni, ide:

[link]


Azt írja, hogy nem található ez az email cím, ahova az elfelejtett jelszót kérem.

Pedig a profilomban megadott email címet adtam meg.

Valamilyen hiba folytán nem érkezett meg az email címem?

Vagy a géppel van a hiba?

Esetleg az a baj, hogy ez egy Microsoft fiók is egyben? Már próbáltam az MS fiók újonnan kért biztonsági kódjával is belépni.


....sem ide:

[link]


Ez miatt nem tudom az augusztusi kódot sem megnézni.


A CHIP magazinba viszont be tudok lépni, ez érdekes!



Ha törlöm az új Indamail fiókot, törlődik a MS fiók is egyben?

Már néztem a neten hogy hogyan törölhető a MS fiók, de angolul nem tudok így az sem sikerült.


2016. aug. 7. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem SG.hu rendszere hibás. Évekkel ezelőtt meg akartam változtatni a beállított emailcímet, és következő bejelentkezéskor valami zagyvaságot írt a kezelőfelület (nem is felelt meg az emailcím formai követelményeinek). Mikor megint próbáltam bejelentkezni, nem engedett be, sem a régi, sem az új címemmel.

Annak, hogy egy cím egyben MS-fiókként is szolgál, semmilyen szerepe nincs az SG szempontjából, ahogy akkor sem fog a microsoftos regisztrációd törlődni, ha az indamail fiókot törlöd (ezek teljesen különböző rendszerek, a címed csak mint egyedi azonosító kerül felhasználásra).

Kicsit gondolkozva, nem tudom, mi a címed, esetleg nincsenek benne speciális karakterek (alul vonás, pont, kötőjel)? Hiába felel meg az email formai követelményeinek, lehet SG rendszere nem kezeli őket megfelelően (enyém tartalmaz). Próbálj meg egy teljesen sima email-címmel regisztrálni (ehhez nem kell új fiókot létrehozni, MS fiókhoz tudsz aliast létrehozni pár kattintással).

2016. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! (Y)

Megpróbálom amit javasoltál.

2016. aug. 7. 15:13
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyszerű, sima az adatokkal (csak betűk és számok), van elkészítve a MS-fiók. Nincsenek speciális karakterek.

Úgyhogy tuti, amit írtál, az SG.hu rendszere lehet a hibás.

(Ha a CHIP magazinba be tudtam jelentkezni. Az SG pedig nem engedi).

2016. aug. 7. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!