Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hova illesszem be ezt a sort:...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Hova illesszem be ezt a sort: >>>>>> C:\Program Files\Windows Defender<<<<<<<< hogy vissza tudjam kapcsolni a Defendert?

Figyelt kérdés

A többi lent.



http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__6..


Windows 10 operációs rendszer van a laptopon.


A leírás nagyon jó. Idáig el is jutottam mint laikus, csak ezzel nem tudok mit kezdeni.

Próbáltam az "ez a gép"- keresőjébe beilleszteni, de nincs találat.

Köszi!


2016. aug. 9. 05:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg 30 napos ESET NOD 32 9-s van a gépen, de 4 nap múlva lejár, és ezért szeretném visszakapcsolni a Defendert, mert antivírus nélkül marad a gép.
2016. aug. 9. 06:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a beillesztés dolgot, de mindegy is, mert amíg amíg a NOd a gépen van, addig nem fogod tudni visszakapcsolni.

Amikor letörlöd majd, automatikusan vissza fog kapcsolni, vagy figyelmeztet, hogy kapcsold vissza.

2016. aug. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

OK!

Köszi a választ!


A beillesztést azért kérdezem, hogy mit kell megnyitni ahhoz, hogy megtaláljam az

MSASCui.exe fájlt, ami alapján fel jön egy felugró ablak, és bekapcsolhatom a Defendert.

De ha nem lehet, míg az ESET rajta van, akkor le kell törölnöm valahogy, ami eddig nem sikerült.

2016. aug. 9. 08:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Írjál nekik:

[link]

2016. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!