Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tablet jelszó probléma?!

Tablet jelszó probléma?!

Figyelt kérdés

A kislányomnak van egy Lark Evolution X4 10.1 tabletje azonban elfelejtette a jelszavát.

Sehogy sem tudom kiiktatni a jelszót ezáltal használhatatlan a tablet.

Segítsetek kérlek hogyan lehetne ezt megoldani.

Power+Volume UP-os dolog nem segít nem tölt be a recovery.



2016. aug. 9. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Power+Volume down? Feltétlenül factory reset kéne a recoveryből, Esetleg a tabletnek nincsen valami számítógépes programja mint sonynak a pc companion, amiről újra lehet rakni a rendszert?
2016. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Power+Volume Down sem segít, szoftvert nem találtam. Valami ötlet? :(
2016. aug. 9. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:

A tesóm pontosan így járt.

Mindent megpróbáltunk, aztán végül elküldtem garanciáztatni, és ott nagyon hamar megoldották (újrarakták az androidot).


Először is több próbálgatás után meg kell jelenjen egy olyan gomb, hogy elfelejtett jelszó. Ott lehet méf próbálkozni.


A system recoveryt úgy próbáltad, hogy ki volt kapcsolva a tablet?

2016. aug. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen a gomb kombinációkat úgy kell hogy ki van kapcsolva a tablet és úgy kapcsolod be. Esetleg akkor igen, garanciával élve szervízbe kéne juttatni ott tutira újra tudják rakni az androidot rajta. Elvesznek a dolgok, de ha van benne sd kártya azt vegyétek ki azon lévő dolgok jó helyen vannak!
2016. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!