Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10 figyelést, követést...

Windows 10 figyelést, követést ki lehet kapcsolni? Vagy egyáltalán, ha ki is lehet, akkor az semmit nem ér?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy tuti mód... Kihúzod a netet.


Egyébként adatvédelemnél nézz körül és mindent amit lehet kapcsolj ki. De eléggé túl van kiabálva ez a "kémkedés".

2016. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lassan mar azt is figyelni fogjak, h milyent szarok
2016. aug. 12. 02:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem engedi a linket bemásolni, de a legelsőben sok megoldást találsz:

[link]

2016. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem jó az előző link:

[link]

2016. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg az előző se, erre keress rá:

Így állítsd be a Windows 10-et, ha félted az adataidat!

2016. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Hova illesszem be ezt a sort: >>>>>> C:\Program Files\Windows Defender<<<<<<<< hogy vissza tudjam kapcsolni a Defendert?

A többi lent. Windows 10 operációs rendszer van a laptopon.A leírás nagyon jó. Idáig el is jutottam mint laikus, csak ezzel nem tudok mit kezdeni.Próbáltam az "ez a gép"- keresőjébe beilleszteni, de nincs találat.Köszi!

Laptopommal baj van, napok óta frissíti magát (kiírja h, frissítés kérem ne kapcsolja ki), hogy lehet ezt leállítani?

A tálcán az az ikon van hogy a Windows 10 beszerzése, és ha ki akarom kapcsolni, akkor azt írja, hogy leállítás és frissítés. Vírus?

A felhasználói fiók felügyeletének kikapcsolását vissza lehet kapcsolni?

Sőt, egyáltalán jó ötlet kikapcsolni? A laptopom azt irja, hogy a gép védtelen lesz a nem biztonságos programokkal szemben, de ha nem kapcsolom ki, egy rakás opció elérhetetlen. Mit csináljak?

A Canon Pixma IP 4850 nyomtatón a bekapcsológomb melletti gomb nyomvatartásával ki lehet kapcsolni a tintaszint figyelést?

Beraknék egy teli utángyártott patront, de a régi chip-et átraknám. Így ugyebár még mindig azt hiszi a nyomtató, hogy üres a patron. Az IP 4500-as nyomtatókon ezt meg lehetett csinálni...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!