Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Levetem az oldalát a számítógé...

Levetem az oldalát a számítógépnek és lejött vele a garancia matrica mit tehetek?

Figyelt kérdés
Most vettem megéletem elsö gépét és nem tudtam hogy van ilyen matrica ami ezért van hogy ne vedle és én szépen ovatosan levetem az oldalat és nem szakadt el a matrica visza nyomkodtam de ahol nyomkodtam ott halvány barna lett most mivan elveszet a garancia és ha igen mit tudok tenni esetleg hogy ne veszen el?

2016. aug. 13. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

veszel matricát :)

[link]

2016. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna előre összerakott xar gépet venni, egybe garival! Ha kérdeztél volna előtte, mi összeraktunk volna egy olyat, ahol nem lennének ilyen gondok, mert minden egyes hardverre külön-külön lenne a jótállás, és bármikor szétszedhetnéd a gari elveszésének veszélye nélkül. Most már késő bánat.
2016. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Képet tudsz küldeni a matricáról? Többet segítene. És az nagyon látszik? És a csavarokat is nézd meg, mert mindent figyelnek.
2016. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!