Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap vettem egy Lenovo...

Tegnap vettem egy Lenovo laptopot és ez a címke esett ki a papirok közül. Szerintetek akkor elveszett a garancia?

Figyelt kérdés

Attól akitől vettem, lecserélte a ramot 4 ről 8 ra, esetleg akkor szedte le valahonnan?

[link]



2015. aug. 19. 15:58
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Látszik a címkének megfelelő méretű ragasztónyom a laptop alján? Ha igen, töröld le alkohollal és ha netán be kell majd küldeni, akkor reménykedj hogy nem veszik észre.


Memóriabővítés általában nem szokott garanciavesztéssel járni.


Egyébként mennyi garancia van még a latopra?

2015. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van rajta 2 év, és 3 honapos a laptop, egyébkét nem látok semmi matrica maradványt, még a laptop csavajra is érintetlennek látszik (fekete a csavar, nincs megkopva , nincs fényes része) . arra gondoltam, hogy lehet hogy valami papírrol esett le ?
2015. aug. 19. 16:11
 3/3 Med99 válasza:
Mivel a címke nem szakadt el így simán vissza kell ragasztani a helyére .
2015. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!