Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha feltöröm valaki Facebookját...

Ha feltöröm valaki Facebookját TOR böngészőn át úgy hogy megtudtam egy cseles módon a jelszavát, olyan fél-1 éve, és elküldöm egy személynek a róla készült meztelen fotót, rám tudják bizonyítani hogy én voltam?

Figyelt kérdés
Se baráti, se párkapcsolati, se semmilyen kapcsolatban nem állok az illetővel, csak egy városban lakunk, illetve egy suliba járunk, nem is az ismerősöm.

2016. szept. 9. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az interneten mindennek nyoma marad, ezen a TOR böngésződ sem változtat.
2016. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
megjegyzem mellékesen hogy a facebook leblokkol ha toron keresztül lépsz be, és adatokat fog kérni hogy igazold hogy a tiéd a fiók.
2016. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha így akarsz meztelen képet kicsórni, ez nem fog nyerő lenni.
2016. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy meg tudod csinálni. A TOR nyújt annyi anonimitást, hogy onnan nem találnak meg. Viszont a "cseles" jelszószerzésed nyomán megtalálnak. Gondolom, nem a lányvécében hallgatóztál, hanem vírussal csináltad. Ezt már vissza tudják nyomozni.
2016. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha nagyon meg akarnak találni, a Tor sem fog megvédeni.
2016. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neten keresztül nem tudnak megfogni, de viszonylag véges azon emberek száma, akik egy emberről meztelen fotót birtokolhatnak. Szóval fizikaliag azért nem nagy kunszt lenyomozni ki vagy.
2016. szept. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy normális vagy?
2016. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mármint az Ő facebookján át elküldöm valakinek a róla készült meztelen fotót. Amúgy megpróbáltam, a TOR böngésző nem tiltja le a Facebookot, és nem is jelzi ki az értesítések mezőben
2016. szept. 10. 14:20
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Még ha véghez is viszed, a Tor csak egyetlen dolgot tud. Nem valós adatot közölni az IP-ről. Ha pedig vírussal csórtad ki a jelszót, onnan úgyis vissza tudnak találni hozzád, ergo teljesen mindegy rejtve marad e az IP-címed.
2016. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem vírussal csináltam, hanem click bait weblappal.
2016. szept. 10. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!