Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Regisztráltam erre az oldalra...

Regisztráltam erre az oldalra lehet belôle bajom?

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 17. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem adtál meg semmilyen személyes adatot, telefonszámot, emailedhez használt jelszót, akkor nem.
2016. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jelszo , emailt adtam meg

.....

2016. szept. 17. 16:19
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Legfeljebb több spamet fogsz kapni, mert eladják az e-mail címed.

Az ilyen oldalak elsődleges célja hogy emelt díjas szolgáltatásra fizess elő, amit regisztrációnak álcáznak. Tipikus hogy napi pár tíz forintos árral etetnek be, mert elosztják a 2000 forint + áfa sms-díjat 30 nappal.

2016. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Nahát, katt a linkre és egyenesen az ncore oldalra visz. Nem lehúzóz oldal. Innen lehet ingyen, de nem legálisan filmeket, zenéket, programokat, játékokat letölteni. Nem lehet csak úgy beregisztrálni, ide meghívóval jutsz be. Gondolom te is.
2016. szept. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem az nCore amit a kérdező linkelt. Csak egy hamisítvány oldal, ami az eredeti kinézetét és nevét lopja. Több tíz ilyen kamu oldal van, szinte mindegy arra megy hogy emelt díjas sms-ben fizess nekik pénzt, abban a hitben hogy meghívót kapsz érte.
2016. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha esetleg ugyanazt a jelszót adtad meg, ami bárhol máshol is a jelszavad (pl: az e-mail fiókod jelszava), akkor változtasd meg
2016. szept. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezt írja ki amikor a linkre megyek :D⬇



[link]


Amúgy változtasd meg a jelszódat vagy ne használd azt a emel címedet amivel regisztráltál ha ennyire aggódsz :D

2016. szept. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én vagyok az, aki írtam, hogy nem lehúzós oldal. A gyorshívómban ott az ncore, és a linkre kattintva a hivatalos ncore-ra vitt. Legalábbis engem.
2016. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!