Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Biztonságos ez az oldal?

Biztonságos ez az oldal?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom azért hihetetlen hogy nyer minden ember, de most ment tönkre a telefonom és jól jönne egy új helyette.



2016. okt. 1. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Emelt díjas sms kell nekik küldeni visszaigazolásnak szerinted nem átverés ? mert szerintem igen
2016. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én odáig sosem jutottam el. Mindig bezártam ha ilyenek jöttek elő...
2016. okt. 1. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem.

A nevedet, címedet, telefonszámodat felhasználhatják - ez utóbbira spameket, vírusokat küldhetnek, visszahívós trükkel átverhetnek.


Alapszabály: nincs ingyenebéd!

2016. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem, hogy ilyen nem létezik. Meg annyira nem adok meg szívesen még e-amil címet se sehova (ha mégis fontos valahova és hivatalos dolgokhoz kell rendest és ha hírlevelekre... iratkozok fel ezekre is van külön) Úgyhogy gyanakvó vagyok, csak most néztem meg először az oldalt. De már be is zártam az oldalt. Csak olyan rossz, hogy a jobb telefonok már többe kerülnek. Megértem, de na...
2016. okt. 1. 22:04
 5/6 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat.
2016. okt. 1. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne menj rá mert tele lesz vagy reklámmal vagy vírussal a géped.
2016. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!