Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szeretnék venni egy league of...

Szeretnék venni egy league of legendses accountot, biztonságos? -lent a többi

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam megint lolozni szeretnék,de nem akarok újat kezdeni,ezért egy elég szép accot kinéztem X forintért,a srác közel lakik hozzám,de németben is él, itt is ott is be van jelentve,én szeretnék vele egy adásvételit íratni+ papírra vetetni vele hogy nem lesz semmi baj a felhasználóval általa ,ellenben X forintott vissza kell fizetni,szerintetek lehetséges ilyet csinálni?

#pénz-lopás-LeagueOfLegends-
2016. okt. 5. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nem. Eleve Magyar Országon törvénytelen játék fiókot eladni így az adásvételinek semmi hitelessége sem lenne . Alapvetően ha tied lesz a fiók elméletileg át lehet tenni másik email fiókra de ahhoz be kell jelentkezni a srác email fiókjába .
2016. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha papírba szedetem vele,akkor vehetjük hogy a szavát adta .. ? leiratom vele mit szeretnék
2016. okt. 5. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:
ha németbe dolgozik nem az az 5-10 ezer forint számít neki amennyiért meg veszed hidd el . Lehet egy magyar országon dolgozonak ez 2 heti kaja pénz neki kb 2 napos se .
2016. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!