Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A vírusírtókból a free változa...

A vírusírtókból a free változat kevésbé terheli le a számítógépet, mint a fizetősök?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Persze! Mindig a szarabb verzió kerül pénzbe.
2016. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
#1 ez most irónia volt? :)
2016. nov. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert kevesebb háttér szolgáltatás fut.

Azt mondja, hogy így kevésbé védett a gép, de lehet teljes verziód, minden kacattal,

akkor is ugyan annyi eséllyel átjuthat a kártékony kód, mert a főbb vonal ugyan az.

2016. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját véleményem szerint, ingyenes vírus védelem,

és annak is csak a fájl és web védelme bőven elegendő.

A többi sallang 90% -ban csak a gépet fogja meg.

Ha mielőtt telepítenél, futtatnál valamit, le elellenőrzöd pl. virustotal.com -on, vagy HerdProtect -el, utóbbival az egész gépet tudod.

Akkor hatékonyabb védelmed van, mint bármely fullextrás vírus kergető.

2016. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lajos54 ***** válasza:
100%
Van sokféle, de inkább az a jellemző, hogy az ingyenes néha jobban terheli (jobban "megfogja") a gépet. Persze komoly kiépítettségű gépeknél ez még elviselhető szinten van.
2016. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az ingyenes verziók jellemzően reklámokat jelenítenek meg, ezzel jobban terhelik a gépet.
2016. nov. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ipor Sircer!


Akkor miért van, hogy amióta Free AVG-t használok azóta sokkal jobban mennek a játékok nekem?

2016. nov. 9. 11:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert a fizetős AVG -ben van egy tucat extra szolgáltatás, pl. tűzfal ami az internet forgalmat kicsit, lassíthatja...

Bár AVG -t már nem érdemes telepíteni, meg vette a konkurencia, az AVAST és célja kivonni a programot.

2016. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tomika36 válasza:
100%
Haználj linuxot (ubuntu elég jó) és akkor nem kell vírusírtót használnod, az igen sűrű frissítéseknek köszönhetően! Régen én is win-t használtam, de már évek óta áttértem az ubuntura (xubuntu-t használok)- És láss csodát, 4 éve telepítettem fel a gépre és a mai napig működik lassulás nélkül. Látogatok közben olyan oldalakat is, ahol win alatt egyből kaptam mindenféle kártevőt, mail-ezek és semmi problémám nincsen. Kevés vassal is beéri, 1 ghz én némi csekély memória. Teszi a dolgát, nem kell órákig várni. Sok ismerősnek feltelepítettem már, mindenki dícséri. Az egyik meg is jegyezte, hogy boot-olás után ennek miért nem világít folyamatosan a winyó lámpája? Tehát tanácsként mondom, térj át, de legalábbis próbáld ki, megéri. Amúgy a win-es programok zömét tudod rajt futtatni egy wine nevű programocskával.
2016. nov. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot de nem akarok használni linuxot.
2016. dec. 19. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!