Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A windows azt írja h nem...

A windows azt írja h nem eredeti. Már több éve megvan, fizettünk érte és eddig nem volt ilyen. A frissítések annyira nem érdekelnek csak annyit, hogy ennek van egyéb hátránya?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 13:04
 1/5 anonim válasza:
Annyi, hogy nem tudsz háttérképet beállítani. Erre is van megoldás, ha letöltesz egy windows loadert.
2016. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg telefonon aktiválni, az sokszor segít.
2016. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


A kérdése a következő : Ez hogyan jelenik meg ?


Mivel eddig két nem "eredeti" típussal találkoztam:


1. Amikor fekete a háttér és arra írja ki a nem eredeti szöveget. Ilyenkor van az amit az #1-es irt.


2. Amikor feldob egy ablakot, hogy nem eredeti - ilyenkor a háttér kép nem fekete - (ez nekem merevlemez csere és Windows klónozás után történt meg). A megoldás az volt hogy megkerestem az ablakot létrehozó EXE programot és töröltem (Amikor látod az ablakot akkor feladatkezelőben - CTRl+SHIFT+ESC - meg tudod nézni az ablakot létrehozó exe program nevét, törölni pedig csak úgy tudod ha valamilyen live rendszerről bebootols és úgy törlöd).


Sok sikert.

üdv.

2016. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megvan a kulcs, futtasd ezt a parancsot rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X):

slmgr.vbs /ipk #####-#####-#####-#####-#####

A kettős-keresztek helyére a kulcsot írd be.

2016. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenki , kipróbáltam a loadert , tiszta vírus volt de aztrán visszaállítottam a gépem 2 héttel ezelőttre egy frissités időpontjára
2016. dec. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!