Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Virusos lett a gépem?

Virusos lett a gépem?

Figyelt kérdés

Tegnap kikapcsoltam a vírusírtót mert co-op ozni akartunk egy játékban és ehhez ki kellett kapcsolni. Ma leszedett töb féle kínai vírust ami nagyon belassította a gépet és nem bírok fel lépni jó pár oldalra sem.

Ezt írja ki, ha megpróbálok belépni valahova: ERR_INVALID_CHUNKED_ENCODING



2016. dec. 21. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos az hogy ma "szedte le"? A vírusirtód nem indul automatikusan a Windows-zal?

Egyébként a kérdésedre a válasz: igen

2016. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem indul újra mert nem álítottam be és igen biztos ma szedte le mert kiírta h telepíti stb. Mit tudnék vele csinálni a windows újra telepítésén kívül?
2016. dec. 21. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:

1: bekapcsolod a leállított vírusirtót és lefuttatsz egy teljes vizsgálatot.(mi a vírusirtód neve?)

2. megírod a vizsgálat eredményét

A többi teendő az eredménytől függ...

2016. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És emlékszel a program nevére, amit telepített?

Ha igen, azt írd le először, addig ne csinálj semmit!

2016. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
avg van és azzal futtattam egy vírusírtást ami 88 fájl-t el is távolított. Letöltöttem a malwarebytes nevű programot és azt is futattam. Most úgy látszik, hogy eltünt a vírus csak az internettel van baj, mnert semmilyen oldalt nem tudok megnyitni. A virus nevét meg nem tudom mert az egész kínai szöveg volt
2016. dec. 21. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult > Internet beállítások > Kapcsolatok > LAN beállítások

ebbe ha belépsz, a "proxy-használat a helyi LAN hálózaton" engedélyezve van?

Ha igen, töröld.

Utána próba...

2016. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha az egy lopott játék multija, amihez a multi feltörése miatt kell kikapcsolni a vírusirtót, akkor igen, lehet vírusos a géped. Újratelepítés, a vírusos játékot meg úgy ahogy van, töröld le még a telepítőjét is.
2016. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy malware vírusírtót is futtass. Nekem az mindig beválik, mikor ismeretlen cuccokat töltögetek a netről.
2016. dec. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2016. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!