Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Firefox böngészőben nem...

A Firefox böngészőben nem lehetett használni az entert egy npMeetingJoinPluginOC. Dll vírus miatt, miért nem jelezte az Avast?

Figyelt kérdés
Uninstaláltam a Firefox-ot, Maradt egy Egy C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\plugin\npMeetingJoinPluginOC.dll fájl amin végeztem egy víruskeresést az Avast-al ami biztonságosnak találta. Töröltem a fájlt és a Firefox újratelepítése után újra használható lett. Miért nem jelezte az avast? Aki tud valamit erről a vírusról, bármit az linkeljen, írjon. Köszi. :)
2016. dec. 22. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kéne, hogy jelezze? Csak azt jelzi, amit ismer. Nem véletlen jön ki hozzá naponta update, mert mindig van többszáz új, amit nem ismer. Ez is egy volt közülük, nincs itt csoda. Majd a jövő héten felismeri.
2016. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert nem vírus.

A problémádat tuti hogy nem ez okozta.

2016. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!