Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Beléptek a Facebookomba!...

Beléptek a Facebookomba! Milyen következményei lehetnek az alábbi helyzetnek?

Figyelt kérdés

Mint kiderült az ex-barátom már több, mint egy hónapja folyamatosan belépett a Facebookomba! Tudta a jelszavam (nem tudom, hogy honnan, valószínűleg itt én vagyok a ludas, ugyanis könnyen leolvashatta régebben, amikor beléptem [nem vagyok gyorsíró]).


Valójában semmit nem csinált, csak megfigyelt! Olvasgatta az üzeneteimet. Arra volt kíváncsi, hogy mi történt a szakításunk óta, kivel ismerkedek, stb.


Elviekben free wifis helyekről lépett be, tehát gondolom így az IP cím alapján is felesleges lenne feljelentést tennem!


2017. jan. 11. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Még ha a saját ip címéről lépett volna be, akkor is felesleges lenne feljelentést tenni, senki nem foglalkozna vele. Változtass jelszót és legközelebb vigyázz, hogy senki ne álljon mögötted, amikor beírod.
2017. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem jó :\ Azt hittem az ilyen ügyeket komolyan veszik
2017. jan. 11. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy veszik...
2017. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!