Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van egy p2p wifis ip kamerám,...

Arpipsr kérdése:

Van egy p2p wifis ip kamerám, melyet szeretnék távoli gépről, esetleg okostelóról eléni. Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Ip címe: 192.168.1.104,8200 port, ddns: partydance. Ddns. Net Tp link forwarding virtual server service port: 80, ip ua. Böngészőbe ipcím műxik helyi hálózaton. Távoli elérésnél: Login failed the service did not respond to the control request in a Timely Fashion. Mobilról helyi hálózaton sem megy az elérés, SmartHD p2p progival connect server failed Teamviewer is megoldható Hol lehet a hiba?

2017. jan. 13. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"192.168.1.104,8200"

ez a hálózaton belüli címe, csak a helyi hálózaton belül hivatkozhatsz rá. Derítsd ki mi a publikus ip-je és akkor menni fog.

2017. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, de hogy tudom meg a publikus ip-T

És azt ha meg is van akkor hová írom be, mert úgy tudom a távoli eléréshez a böngészőbe a [link] címet írom egy user name és egy password kíséretében. Ja amúgy nem nagyon értek az ip kamera konfiguráláshoz, mondhatni laikus vok

2017. jan. 13. 22:25
 3/14 anonim ***** válasza:
Abban az esetben ha az otthoni (belső) ip-d megegyezik állandóan a kimenő ip címével (lásd MyIp) akkor a nehezén túl vagy. Meg kell nézni az openporton nyitva van e a 80-as port, asszem ez az ami a legfontosabb. [link] A kamerának lennie kéne manualjának, azt kéne átnézni.
2017. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az egyik kérdés hozza a másikat,vagyis bennem. A 80 as portom zárva. Tűzfal windows-os kikapcsolva.Az ip címem a my ip szerint 89.147.91.56. Az egyik kérdés hogy tudom meg az állandóan kimenő ip címet. A ddns nél kapott ipcímmel megegyezik. Hogyan nyissam meg a 80 as portot
2017. jan. 15. 22:38
 5/14 anonim ***** válasza:

A portnyitást a routeredbe kell megnyitni a portforwardnál, szokott lenni videó a neten ill egyéb írások hogy kell portot nyitni, keress rá! A kifejezetten kamárás oldalakon pl Sec-Cam nagyon jó segédletek vannak.

Az álandó kimenő IP-d azt a MY IP-nél tudod meg amit már meg is néztél ezek szerint! Nos, ha ez egyezik a routered wan-jánál láthatóval, akkor minden okés.

[link]

Az, hogy a belső és külső ip egyezen azt pl külön kell kérni a net szolgáltatódtól, mert ez alpból nem jár! Ez + költség. Felhívod őket, mondod hogy van ip kamerád és szeretnéd távolról is elérni! Ekkor majd megmondják ez mennyi plussz költség neked, a t-komnál kb 8EZ össz vissz.

2017. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Itt egy jó téma amit sztem jól nézzél át! [link]
2017. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
KÖszönök eddig is minden infót. A 80 as port már korábban is nyitva volt,de nem értem hogy a port forwarding testernél miért van zárva a 80 as, és az összes többi 19 port is zárva.
2017. jan. 16. 13:05
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja mégegy a link amit kettővel feljebb küldtél tartalmazott olyan infót is hogy a P2P rendszerű kamerákhoz még ddns sem kell, sem port átirányítás.Ahoz képest még mindig elég bonyolult nekem.
2017. jan. 16. 16:53
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja, az érdekes volt nekem is. Most nézem banyek az enyém nem is p2p-s hanem UPnP-nél aktív minden ez a NAT alatt van, a p2p nincs be x-elve a dvr-nél, igaz alapból ez nem ip szett volt hanem hdtvi vagy mi.

Így írja: EZVIZ Cloud P2P engedélyezése, és szval ebbe nincs pipa, de a tiéd más.

Van egy ip szettem is 32 csatornás de még nem üzemeltem be ott figyel a dobozába, mert akkor többet tudnék mondani talán.

2017. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm a segítséget. Különben más port ellenőrző proginál errort írt nem találta a 80 ast. Egyébként a kamera setupjában 4 féle port is szerepel

Media port 8200, web port 80, RTSP port 554, mobil port 15961. Engem a sok port kavar meg , nomeg az ip címek.

2017. jan. 16. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!