Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Biztonságosak ezek a felhőtárh...

Biztonságosak ezek a felhőtárhelyek film és zene tárolásra?

Figyelt kérdés

-Mega 50GB

-Degoo 100GB

-Hubic 25GB

-Cloudup 200GB

-Sharechat (Ez egy új fájlmegosztó itt nincs tárhelykorlát, feltöltött fájl mérete nem haladhatja meg az 5 GB-ott.)


Nem akarom hogy le töröljék a filmeket.

Biztonságban lesznek ott a filmek?



2017. jan. 16. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a felhasználási feltételeket, minden oldal leírja hogy mit nyújt és mit vár el a felhasználótól, mit enged és mit tilt.
2017. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, semmi nem tart örökké. A polcon levő dvd-id sem, de életed végéig jó eséllyel kihúzzák.
2017. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Felhőtárhelyen nem filmeket szokás tárolni, amiket bármikor letöltesz újra, hanem saját fotókat, dokumentumokat, munkát, amit nem tudsz reprodukálni.

Amúgy, amelyik szolgáltató INGYEN ad 100-200GB-ot én abban nem bíznék.

2017. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem mega-n több éve vannak fent videóim, nem törölték őket. De ha atombiztosat akarsz, akkor google drive, onnan biztosan nem törlik, amíg él a fiókod. Bár csak 15 GB a tárhely mérete, de lehet több fiókod is.
2017. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

# 3 Amúgy, amelyik szolgáltató INGYEN ad 100-200GB-ot én abban nem bíznék.


Miért nem bízol ilyen szolgáltatóba?

2017. jan. 16. 18:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Mert minden tisztességes szolgáltató (Google, Dropbox, Microsoft Onedrive, sbt) maximum 15-20 GB-ot ad ingyen, ettől többet csak pénzért.

Ergo az ilyen nem túl neves szolgáltatók ha túl sokat adnak ingyen, pláne ha nincs is fizetős verzió, akkor van valami visszásság: vagy az adatvédelem sérül, vagy a support rossz, vagy szimplán csak lehúzzák a rolót fél év múlva.

2017. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez a szolgáltató PromptFile 250GB-ott adott ingyen, de ma meg néztem de elvileg már megszűnt.


Akkor a Megába se bízzak meg?

Elvileg visszafog térni idén a Megaupload 100GB-ott ad majd ingyen.

2017. jan. 16. 20:09
 8/13 anonim válasza:
En azt nem ertem h mi a biznisz azoknak a szolgaltatoknak amelyek ingyenesek?
2017. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pénzmosodák. Addig működnek, amíg van mögöttük tőke, aztán majd hirtelen becsődölnek.
2017. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg kerestem a szolgáltató appokat a google playben és meg találtam őket, kivétel ezeket nem találtam meg. PromptFile, Sharechat. Akkor szerintem többi rendes szolgáltató lehet mert a google nem engedné a play áruházba az appokat ha sunyi szolgáltatók lennének szerintem. De javítsatok ki ha tévedek.
2017. jan. 16. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!