Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Itt biztonsagban lesznek a...

Itt biztonsagban lesznek a kepeim?

Figyelt kérdés

Ha a kepeimet a galeriambol feltoltom Pinterestre, es beallitom, higy titkositva legyen, akkor azon felul, hogy mas felhasznalo nem tud hozzaferni a kepekhez, az oldal sem fogja kiszivarogtatni azokat, illetve biztonsagban lesznek ott a kepek?

Valaki csinalt mar ilyet?

Gondoltam arra is, hogy messenger csoportot csinalok, amiben csak en lennek benne, de nincs facebookom, es ha egyszer szeretnek csinalni, akkor at kellene kuldozgetni, ami eleg maceras lenne, es ha megsem csinalnek facebookot, es mondjuk uj telefonom lenne, lehet, hogy nem tudnek visszajelentkezni. (Csinaltam biztonsagi masolatot, de maradnek a Pinterestes megoldalnal)

Velemeny?



2017. jan. 21. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lementeni egy pendrájvra túl méjnsztrím?
2017. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Felhőbe érdemes menteni, nem fog kiszivárogni.
2017. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. jan. 21. 12:47
 4/12 A kérdező kommentje:

Felhobe menteni...

Szerintem rajottetek, hogy nem vagyok szamtek zseni. Mit is jelent ez?

2017. jan. 21. 12:48
 5/12 anonim ***** válasza:
hát ha valaki feltöri az fb-t akk betud jelentkezni oda is :D én google drivet ajánlom, vagy i cloudot.
2017. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én meg szintén a pendrájvot. Kétezeré' kapsz 16 gb-ot, és biztonságban van a polcodon.
2017. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szirty ***** válasza:
53%

Nem tudok elképzelni nagyobb ostobaságot mint azt, hogy számunkra rendkívül fontos adatokat, file-okat (akár képeket) távoli, teljesen ismeretlen helyen lévő szerveren tároljunk amit számunkra teljesen ismeretlen emberek üzemeltetnek...


Mi baj lehetne nem igaz? :)

2017. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én az IMGFly-t ajánlom,nekem legalábbis eddig bevált.
2017. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Majd megprobalkozom a pendrive-val. Csak nem lehet olyan bonyolult xd
2017. jan. 21. 13:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Pendrive? Bedugod a portba, ráhúzod a képeket, kihúzod kész.
2017. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!