Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most akkor valaki feltörte...

Most akkor valaki feltörte csak a g-mail fiókomat?

Figyelt kérdés

Ma youtuboztam es egyszer csak kilépett a fiókom saját magától. Próbáltam belépni a hotmail azonosítommal. de azt írta, hogy ez a cím nem létezik. felmentem az outlookba és ott láttam, hogy valaki belépett egy firefoxba es a gmail cimemet is megváltozatta. most mi a teendő? A youtube fiokom nem volt nagy durranás kb csak azért regeltem, hogy tudjak videókat nézni. a hotmailem sértetlen betudok lépni és minden másba is. de valaki más használja a gmailt, mert mikor új jelszót akartam küldeni, egy olyan email cím 3 első betüje volt a címzett amit nem ismerek. valami megoldás van erre?


Ui.: sorry a sok helyesírási hibáért de eléggé siettem és ideges is vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. jan. 22. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ugyan az volt a jelszó, akkor lehetséges. Google support képes segíteni ebbe, de biztonsági kérdés/telefonos azonosítás nem volt?
2017. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A telefonszámodhoz hozzá párosítottad? Beállítottad az sms kódot?


Ha igen, akkor kérsz egy sms-t, és újra beállítod a jelszavadat.

2017. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!