Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » S. O. S! Valaki feltörte a...

S. O. S! Valaki feltörte a PayPal fiókomat, és nem tudok belépni!?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy e-mailt hogy letiltották a PayPal fiókomat, mert illetéktelenek léptek be.

Ezen felül levontak róla 100 dollárt, és azt írja hogy minden hónapban lefogják vonni.

Belépni nem tudok, mert meg igazolnom kell a személy azonosságomat, de az SMS amit küld nem érkezik meg.

E-mail-t sem tudok írni nekik, mert ahhoz is be kell lépni, amit ugye nem tudok!

Ilyenkor mi van??

Tiszta ideg vagyok már. Ráadásul a banknak sem tudok szólni, mert Pünkösd van.



2015. máj. 24. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
nem értem a problémát. "feltörték" az még oké, bamba voltál, vesztettél 100$-t, de ha letiltották, akkor nem fognak róla pénzt levenni többet. A banknak meg mi köze a paypalhoz? Nem férhet hozzá a számládhoz a paypal, csak ha engedélyezed a tranzakciót vagy legalábbis nekem így van beállítva..
2015. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De, mert havi megbízást adtak a 100 dollár levételére.

És a bankszámlaszámom össze van kötve a PayPal-el. Automatikusan levonják róla a pénzt, ha van valami PayPal-es vásárlás.


Most annyit csináltam, hogy feltöltöttem nekik a jogosítványomat személyazonosító okmányként, és megadtam egy új jelszót.

2 munkanapon belül elvileg ellenőrzik, és visszaállítják a fiókot.

2015. máj. 24. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!