Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az én 2.4-5GHz Wifimet hogyan...

Az én 2.4-5GHz Wifimet hogyan tudom konkrétan 5GHz-n üzemeltetni? Vagy lehet kapni olyat ami kimondottan 5GHz-n működik? Mik azok a "3-4 szenzorok". A lenti linken lévő HAARP sugárzás elleni védelem volna a cél, viszont egyáltalán nem értek ezekhez.

Figyelt kérdés

Gondolom nem lehet ennek a megoldása nagyon bonyolult, ha egy kicsit is konyítanék hozzá.Nagyon komolyan gondolom viszont és segítségeteket kérem ennek a megoldásához!

[link]



2017. febr. 1. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Marhaság a cikk, 5GHz a routeredből amit 3-4 szenzor fog. Na? mik ezek? írja a cikk! bármi ami fogja a jelet legyen az tablett telefon vagy 5GHz-en működő kutyagumi, bármi!


Max az segít ha lealufóliázod a szobádat meg ólom meg fene tudja.


Meg hogy hogy tudod 5-ön járatni? egyszerű, kapcsold ki a 2.4-et az 5-öt meg hagyd bekapcsolva.


De ha elolvasnád a kommenteket sokat megtudnál erről a...

2017. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod! Semmi gond, hogy Te meglátásod szerint marhaság a cikk. Én ettől függetlenül szeretném ezt kipróbálni. A szenzort már értem. ( van laptop, telefon, éjjel látó webkamera) Tv is, bár azt már megint nem tudom, hogy alkalmas e ehhez. Most jön a neheze. Úgy értem én mint számítástechnikai analfabétának nehéz. Az én wifim ( TP-LINK TL-WR340GD Router). Még abban segíthetnél, hogyan is kell konkrétan beállítani, hogy 5GHz-n működjön.

Segítségedet előre is köszönöm!

2017. febr. 1. 18:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt babrálod a routeredet győződj meg róla hogy van e egyáltalán olyan "szenzorod" készüléked ami alkalmas az 5GHz-es vételre.

A HAARP-al kapcsolatban hivatkoznak Teslára és a kutatásaira.Igaz volt ilyen nem is volt titok. De nem ezen a frekvencián hanem a Schumann frekin.Schumann volt aki újra feltalálta a spanyol viaszt ami 7.8Hz-es freki hatásait vizsgálta. Ha lehet hinni az összeesküvés elméleteknek akkor 6.6Hz-depressziót,8Hz-DNS rombolást,10.8 dührohamot agressziót okoz.

De visszatérve a realitás talajára a wifi nem ezeken a frekvenciákon működik.Az általad linkelt cikken jót derültem,egy amatőr próbál szaknyelven beszélni szakmai tudás nélkül."Ezt a sugárzást egy körkörös dózisnak kell elképzelni" nincs tisztában a hullám terjedésével sem a dózis(adag-mennyiség) fogalmával.Aztán bukott biológia szakos is lesz az 1.2V-os szívmeghajtásával majd frekvenciazavarban szenved Teslára hivatkozva ami ugye nem erről a frekiről szol.Majd hadovál egy régi radarról mint csodafegyver ami 30–300 MHz-en üzemelt és a wifi sávot is 2.5-5 Ghz-re teszi.No comment a hitelességre.

2017. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Derwer ***** válasza:

A cikk butaság, sőt ostobaság.

A routered meg egy ősrégi, G-s router ami nem tud 5ghz-t.

2017. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Dehogy is régi! Most vettem 2009 táján! Újabb kérdés merült fel bennem. Az " újszerű" wifimel ezért boldogulok nehezen a kb 10 méterre lévő vebkamerám irányításával? Ismétlem. Mérhetetlen nagy tudással rendelkezem a a technika terén.
2017. febr. 1. 21:37
 6/11 Derwer ***** válasza:

1; 2009 8 éve volt. Az ilyen nagyon nem mai darab

2; sima G-s router az pedig ősrégi a technológia. Azóta van N, AC1 és AC2 szabvány is.

3; már értelmezni se tudom az új kérdésedet....

2017. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy az elavult router gyenge jeladása miatt szaggatott a a figyelőkamera számítógépről való irányítása, valamint a számítógépen megjelenő kamerakép rossz minősége?

Az említett wifik melyike a legmodernebbnek számító? Melyik megvétele javasolt?

2017. febr. 2. 05:37
 8/11 anonim ***** válasza:

A routered egy kivénhedt ősrégi matuzsálem 5GHz-el köszönő viszonyba sincs!!!


"Újszerű wifi?" Te most poénkodsz???


A webkamerának milyen irányítás kell? Esetleg kevernéd egy ptz vezérlésű biztonsági kamerával vagy mi a fráz? Egy webkamera csak web kamera, annak nincs ill nem szokott wifije lenni hanem PC-re kell csatlakoztatni.


Mérhetetlen tudás? Jót nevettem! :D De egyben szomorú is..


Milyen wifi? Ha mérhetetlen a tudásod akkor sztem simán képes vagy kiválasztani egy egy modern 5G-s routert.


Hallgass a fenti hozzászólásokra! hidd el nem hülye gyerekek ők! Segíteni akartak.


Tévúton jársz.

2017. febr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítő válaszait!

A kamerát illetőleg korrigálnék. Idő közben rájöttem, hogy

vezeték nélküli, biztonsági, wifi, IP kamerám van. Akkor gondolom ehhez nem matuzsálem router kell.

2017. febr. 2. 09:29
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez már megfelelő volna?

[link]

2017. febr. 2. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!