Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebookon konkrétan hogyan...

Facebookon konkrétan hogyan tudom azt visszaállítani, hogy az új ismerőseimet mindegyik aktuális ismerősöm láthassa?

Figyelt kérdés
Az elég sok hülye megosztás ellen úgy védekeztem hogy elég sokmindent letiltottam, de fentebbit is sikerült valamelyik opciónál amit most éppen nem találok. Ezzel semmi baj nem lenne, csak barátnőmnél idült féltékenységi lázt indított el :D. Ennélfogva szeretném visszaállítani, ha lehetséges :)

2015. aug. 29. 08:26
 1/1 anonim válasza:

Két dolog is befolyásolja azt hogy az ismerőseid lássák a te ismerőseidet. Valszleg az elsőre lesz szükséged, amit leírok:


- Belépsz a FB-ra a saját azonosítóddal

- Kattintasz a saját nevedre a megjelenő FB oldal fejlécén

- Kattintasz a saját Ismerőseidnek a listájára

- Ennek a táblázatnak a jobb felső szegletében van az az opció, ahol beállíthatod azt hogy a te Ismerőseidet kik láthassák:


- Adatvédelmi beállítások

<Ismerősök listája>

Érdemes Egyéni beállítást alkalmazni, ahol megjelölöd azt hogy z Ismerősök láthassák a te ismerőseidet pluszban bepipálod hogy az Ismerőseid ismerősei is láthassák az ismerőseidet (ez támogatja azt hogy valódi ismerősöket gyűjts)



Másrészről ha valaki nem értesül arról hogy te új ismerőst jelöltél meg, arról még az ő saját Értesítés-beállítása is tehet: Az értesítések visszakapcsolása az más tészta.


Ugyanígy igaz rád is az hogy nem vagy kíváncsi a sok hülye megosztásra: ehhez ne a te láthatóságodat korlátozd, hanem az Értesítéseidet valamint szépen egyesével kapcsold ki a hülyeséget megosztó ismerőseid követését.

2015. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!