Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Beállítotam véletlen valamit...

Beállítotam véletlen valamit és nem találom sehol a beállításoknál, hogy mit kéne tennem a sony-s mobilomon. Hogy állítsam vissza? (több lent)

Figyelt kérdés
Kitöltöttem egy IQ tesztet és utána küldenem kellett egy sms-t az ahhoz tartozó számra, h megkapjam a kódot, amivel megtekinthetem az eredményeim. Na most ez egy kis plusz pénzbe kerul, de én véletlen a 'Soha'-t nyomtam meg amikor megkérdezte, h elküldheti az ilyen plusz pénzes vagy mittudomén milyen sms-eket. Es írta később megtalálom a beállításoknál, h az ilyeneket is elküldje, de nem találtan sehol az égvilágon. Valaki lépésről lépésre leírná hogy kell visszaállítani? Remélem érthetően fogalmaztam, köszi!

2017. febr. 3. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan képes vagy pénzt áldozni ilyen baromságokra? Ebből amúgy már mindenki rájött, hogy az IQ teszted negatív, nem kell aggódnod.
2017. febr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek többsége általában kamu, csak a pénzed lehúzására mennek. Ne akarj belemenni ebbe. Még így sem kizárt, hogy a beállításod ellenére küldeni fogja az SMS-eket, amiket max. majd egy emelt díjas, nagyon drága válasz SMS-sel tudsz lemondani, ha nem akarod, hogy az agyadra menjenek.


A Menza-féle IQ tesztnek legalább van valamiféle alapja. Meg egy ingyenes próbatesztje is.


[link]

2017. febr. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneket messzire kerüld!

Ha nagy mázlid van, akkor csak egyszeri díjat vonna le.

Ha peched van, valamilyen előfizetést kapnál ami heti 4-5 2000 Ft -os SMS -t küld neked,

azaz havi szinten akár 40-50 ezerel terhelheti a számlád, főleg ha előfizetéses vagy.

2017. febr. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan a legjobb dolgot tetted. Letiltottad az ilyen baromságokat.

Az ilyen mindenhol reklámozott online IQ tesztek kivétel nélkül kamu baromságok, csak a lehúzás miatt csinálják, aztán kiad neked egy hasraütés szerű értéket (persze jó magasat, hogy hízzon a májad).


Ha komolyan kíváncsi vagy az IQ értékedre, akkor írj Mensa tesztet, az hivatalos és megbízható. Bár ha az ilyen kamu cuccoknak bedőlsz, kizárt, hogy elérd a 130-at, ami a Mensa tagsághoz kell. :D

2017. febr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4: "kizárt, hogy elérd a 130-at, ami a Mensa tagsághoz kell"

Nem olyan nehéz az, mármint a 130, de szerintem magasabb a küszöb.

Egyszer töltöttem ki kíváncsiságból, és jóval fölé mentem. :-)

2017. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uhh... meglátszik, hogy tompa vagyok a hajnali kelés miatt.

Volt oylan amin majd 1 percet kellet gondolkodnom. :-|

[link]

De legalább 100% -os, mindet sikerült megcsinálnom, legalábbis ha nem nyomtam mellé, láttam a logikáját. :-D

2017. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!