Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10-re szükséges...

Windows 10-re szükséges vírusirtó, vagy elég a beépített Windows Defender?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 13:41
1 2
 1/17 Donald J. Trump ***** válasza:
Használatfüggő, a legtöbb vírusírtó ma már böngészés közben is véd meg egy csomó extraszolgáltatással rendelkezik. Ha azon a gépen rendszeresen fizetős szolgáltatásokat használsz, személyes adatokat tárolsz, akkor ajánlott.
2017. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok emberkének "problémája". A Microsoft álláspontja az, hogy saját W10 platformjára saját fejlesztői által kifejlesztett Defender tökéletesen elég. (rajta is van a weblapján). Nekem csak ez van és hiszek neki, mert a virusirtó gyártók megélhetéses és konkurenciaharcos, több platformra kidolgozott széles választékában sem találsz olyan virusirtót, amely 100%-ban működne, mert olyan nincs. A legjobb virusirtó Te vagy. Persze ha beszari lennél és a rengeteg általános (nem kifejezetten csak a W-ra kidolgozott) közül akarsz választani, akkor azt megteheted. Ez esetben viszont a W10 Defendere automatikusan kikapcsol, azt "gondolván", ha én nem vagyok jó neked, akkor élvezzed mások termékeit.
2017. febr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 ExtraGamer válasza:
0%
Figyelj ha nemjársz olyan oldalak ra de a pici.mondat szűleinktől, kapha be a igyis úgyis be fogod kapni azt a irust ugy hogy mert win xp letőltöttem a minecrafttot mert csak erree kellet és virus kinai weboldalak ugranak ugyis mindegy de ha mégsem akorr számits arra belasúl a géped nacsak ennyi
2017. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Felelős, tudatos felhasználói magatartással, hozzáértéssel, a megfelelő környezetben elegendő.


Nem azért kapcsol ki a defender ha egy másik vírusirtót telepítesz mert dacos, mint fentebb céloztak rá, hanem mert egynél több aktív virusirtó elég rendesen gallyra tudja tenni a gépet. Nem csak leterheli, hanem az esetek 90%-ban pont egymástól nem tudnak normálisan működni.

2017. febr. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Nekem 2-3 hétig csak a Defender ment. Dög lassú lett, és érdekesen működött. Ráébredtem egy másik vírusirtó online scanner-ét, és egyből talált 4 trójait...
2017. febr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Haha, amennyiben okoson netezel, ott is bejönnek a virusirtók reklámjai, hogy töltsd le azokat, mert ezt és ennyit talált. Mind kamu, azért van hogy megijesszen és töltsd le, ő is meg akar élni. Hasonló lehet készülékeken is, bejeleznek akkor is ha nincs semmi baj. Te letöltötted és 3 trójai volt rajta? No ez is egy nagy kamu a virusirtódtól. Ha három trójaid lett volna rajta akkor dobhattad volna az op. rendszert.
2017. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Windows 10-ről nincs tapasztalatom, de Windows 7-nél azt tapasztaltam vírusirtókkal kapcsolatban, hogy nem az a legfontosabb, hány vírustól véd meg, ilyen szempontból a nevesebb vírusirtók valószínűleg mind jók, a vírusok nagy részét elhárítják. Fontosabb az, mennyire fogja meg a géped. Nálam volt olyan, amelyik úgy lelassította a gépet, hogy gyakorlatilag használhatatlanná tette. Végül az Avast-ot választottam, évek óta ennek ingyenes verzióját használom, nem lassítja le a gépet, és szerintem elég jól megfogja a vírusokat.
2017. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
26%
Allandoan online filmet nezek, lopok amit lehet, zene, program. A defender ugy beengedi a virust mint a huzat. Soha nem szolt. Ha nod32 nincs rajta, telepithetnem ujra minden heten a windows 10et.
2017. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 megtelt válasza:
Használatfüggő. Van akinek még az is sok, de van akinek az összes vírusírtó kevés. Én nem ismerek megbízható virusírtót. Mindegyik ellen van ellenszer. És bizony mindig kaptam és kapok fertőzést fizikai tűzfal és fizetett vírusírtó ellenére, pedig nem hackelem a kormány gépeit vagy ilyesmi. Sima e-mailezés és általános programok használatával jutnak be. Úgyhogy egy ideje nem teszek fel semmit, mert csak rabolja az időmet. A fontos információkat tükörwinyóra mentem és ha jön a vírus visszatöltöm az Op-ot Ghost-ról. Ennyi. Értelmetlennek találtam az összes védelmet!
2017. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 N.Zente válasza:
Szerintem elég de hogyha akarod lehet leszedni.Akkor szerintem kell hogyha sok dolgot frissítesz meg hogyha a netről sok dolgot szedsz le.
2017. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!