Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan juthattak hozzá a...

Hogyan juthattak hozzá a Paypal fiókomhoz?

Figyelt kérdés

Röviden az történt, hogy kaptam egy e-mailt a Paypaltól, hogy aktiválva lett egy One touch nevű szolgáltatás. Itt követtem el egy hibát, nem foglalkoztam ezzel a dologgal, úgy értettem, hogy a Paypal aktivált egy szolgáltatást. Ezután két nappal kaptam hét e-mailt Paypaltól, fizetési tranzakciókról, a Paypalhoz csatolt kártyámról elköltötték az összes pénzt, és az utolsó e-mailben az állt, hogy sajnálják, hogy megszüntettem a paypal fiókomat.

Mivel a jelszavamat nem tudta aki elköltötte a pénzem, (szerintem ezért aktiválta a One touch szolgáltatást)hogy léphetett be a fiókomba?

Szerencsére a Paypal visszafizette a pénzem, de kíváncsi lennék, hogy ez hogy történhetett meg?

Amikor be voltam lépve a Paypal fiókomba, valaki ugyanúgy be volt lépve, és gyorsba aktiválta a One touch-ot?


2017. febr. 18. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehhez mi kevesek vagyunk,hogy kitaláljuk mi történhetett. Lehet gépeden can valami kártevő.. vagy eltérítették a böngésződ, és amikor a paypall oldalára léptél, az nem az "eredeti" oldal volt, hanem klón oldal.
2017. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan spamnek ülhettél fel, ami valami hamisított oldalra vitt ... ott adhattad meg az adataidat. Én is állandóan kapok ilyen emaileket.
2017. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen az előttem hozzászóló jól mondja.. Tessék odafigyelni a mailokban szereplő linkekre.. ha a levelezőkliens nem mutatja akkor mikor megnyitjuk ott az url... lehet azt szépen látni milyen szutyok aldomain..
2017. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Számomra azért érthetetlen a dolog, mivel soha, semmilyen szutyok e-mail linkre nem kattintok, pláne nem bank oldalára. Kizárólag ezt a domaint használom belépésre [link] és ellenőrzöm hogy https legyen. Teljesen úgy tűnik, hogy mikor be voltam lépve, egy másik PC-n tükrözve volt a gépem, és akkor aktiválta ez a valaki a One touch szolgáltatást, mivel a jelszavamat nem tudta. Így a későbbiekben jelszó megadása nélkül tudott vásárolni.
2017. febr. 27. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!