Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet, egy jelszóval...

Hogyan lehet, egy jelszóval védett mappát letölteni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy egy játékot, .zip fájlban. De mikor ki akarom csomagolni jelszót kér. Hogyan lehet 2feltörni"? esetleg valamilyen program, vagy manuálisan?

#jelszó #Védett mappa
2017. febr. 22. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az a kérdés hogy hogyan kell kibontani egy jelszóval védett fájlt, akkor ne azt kérdezd hogy lehet letölteni (amikor azon már túl vagy).


Nagyon röviden: sehogy, jobban jársz ha megkeresed a jelszót, megkerülni nem tudod, feltörni nincs értelme.

2017. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nah, így utólag elírtam a kérdést. Azt akartam kérdezni, hogy feltörni. :D Bocsi
2017. febr. 22. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában jelszót is mellékelnek hozzá tehát ott keresd ahonnan letöltötted vagy mellékelnek egy linket ami elkalauzol egy olyan oldalra ahol ha fizetsz megkaphatod.

Rarjelszótörővel csak akkor próbálkozz ha ráér neked néhány évtizedet vagy esetleg századot.

2017. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet manuálisan is próbálgatni, csak beleőszülsz.

Vannak programok, amik végigpróbálgatnak rengeteg jelszót, de az sem lesz túl gyors.

Jobban járnál, ha megszereznéd valahonnan a jelszót vagy máshonnan töltenéd le a játékot.

2017. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet feltörni, de nem is lenne semmi értelme. Megsúgom, hogy az ilyen fájloknak az a lényege, hogy megtévessze a felhasználókat egy olyan programmal, amit le szeretnének tölteni. Esetedben ez egy játék. Általában csinálnak egy youtube videót arról, hogy honnan lehet letölteni a játékot, és hogy csak egy survey-t kell a neten kitölteni, és már kapod is a jelszót. Na ez az, ami nem így működik. A survey-k jó esetben csak az idődet rabolják, rosszabb esetben még vírusosak is, de jelszót nem adnak, mivel nincs mihez. A zip vagy rar fájl amit gyanútlanul letöltesz, nem tartalmazza a játékot, csak arra megy ki az egész, hogy szépen kitöltsd azokat a survey-ket. Nagggggyon ősi trükk, nem értem, hogy dőlhet be ennek még bárki is. Direktben letölteni játékot sosem fogsz tudni. Inkább vedd meg (vagy torrent, de ezt nem én mondtam).
2017. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha már egyszer lopsz, akkor lopj olyan helyről, ahol jelszót is mellékelnek hozzá.
2017. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!