Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy program le van tömörít...

Van egy program le van tömörítve winrar archívumra csak jelszóval védett, meg van adva az oldal ahol a jelszó van de lehetetlen letölteni ha nem adom meg a telefon számomat. Nincs valami amivel a jelszót ki lehetne venni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném meg adni az adataimat se a telefon számomat ezért kérlek titeket hogy segítsetek

2013. jan. 1. 16:57
 1/6 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy a rar dokumentumból nem e lehetne ki szedni a jelszót?
2013. jan. 1. 16:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet és a telefonszámodat sem véletlenül kéne megadnod. Ha megadod küldik rá az emeltdíjas SMS-eket. Ezek a "survey" oldalak csak a pénzedre hajtanak és kamuznak. Nincs is a fájlban semmiféle jelszó, csak lehúzás az egész...
2013. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen, és ehhez hasonló programokkal kitalálhatod a jelszót, ha elég időd van...

[link]

2013. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem értelek fehersrac, hogy ne volna töltöttél már le valamit? hogy ne kérne jelszót
2013. jan. 1. 21:50
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi Lacii mindjárt meg nézem mi ez :P
2013. jan. 1. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Értelek én. a RAR-t letöltötted, de jelszavas. A jelszó van fent ezen a "survey" oldalon, ahol lehúznak emeltdíjas SMS-el. Ezért írtam, hogy hagyd a francba. A jelszót meg a linkelt progival 1-10000 év alatt töröd fel. Annak meg azért nincs értelme nekiállni... Keresd máshol a cuccot, mert ez kamu...
2013. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!