Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az ingyenes vírusírtók mennyir...

Az ingyenes vírusírtók mennyire védenek?

Figyelt kérdés

#vírusirtó #ignyenes
2017. febr. 27. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat nekem az avast bevalt,nagyon regota hasznalom.

Meg arra is bejelzett amit en irtam,ugyhogy bizok benne :D

2017. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik. Mind az ingyenes, mind a fizetős változatok közözz is vannak nagyon jótól elkezdve a nagyon rosszakig mindenfélék.

Én az Avastban eddig még nem csalódtam, kb. 5 éve használom.

Egyébként ez sem úgy ingyenes, hogy hobbisták írják a felesleges szabadidejükben, hanem egyszerűen más üzleti modellt választottak, mint a konkurencia. Az ismerősi körömből kiindulva mondjuk egy Nod32-t sem sokan vesznek meg otthonra, inkább innen-onnan megszerzik az éppen aktuális kódot, és kvázi illegálisan használják. Kik veszik meg? Inkább a vállalatok. Az Avast pont ezt a trendet lovagolta meg. Inkább ingyenessé tették az alap vírusirtót, így aki amúgy se fizetne érte, az legalább legálisan használja ingyen, de lehetőség van különböző extrákkal bővített változatok, valamint vállalati verziók megvásárlására is.

2017. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyik se véd 100% -osan, még az se amiért egy vagyont kérnek.

A legtutibb ha ésszel használod a gépet, és esetleg Linux rendszer.

Ha pl. tört programot használsz, akkor nagyban számíthatsz meglepetésre is.

Illetve nem szabad mindennek bedőlni, rákattintani, ami pl. telefonon terjedt el nagyon.

Egy banner kiírja hogy 4-5 vírus van a készülékén, töltse le és telepítse most, hogy eltávolítsa... Aztán jönnek a Pop-Up bannerek...

2017. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Avastot használok, nálam is bevált. Egyszerű, könnyű használni, telepíteni, nem lassítja be a gépedet, stb. És ha netán frissíteni akarnék a fizetősre, az sem egy vállalhatatlan összeg, most éppen 7500 Ft 1 évre az Avast Internet Security.


Nem tudom mennyire hardcore vírusirtó vagy tűzfal, gondolom van ennél jobb a piacon, de mint ahogy írták már, 100%-os védelem nincsen. Ésszel kell netezni, és akkor elég az ingyenes Avast is.

2017. márc. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én jelenleg a fizetős Panda Antivirus-t használom, de ha lejár, akkor áttérek a Windows 10 beépített Defenderére. Azt mondják, hogy mára elég jó lett az is, ráadásul az a rendszer része, nehezebb megkerülni.
2017. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az AVG-t 9 éve használom,semmi panasz.Tökéletes.
2017. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
windows 8-10 nem igényel ilyesmit, mivel eleve benne van (windows defender)
2017. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!