Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win 7-et használok. Egyetlen...

Win 7-et használok. Egyetlen felhasználó vagyok, tehát rendszergazda. Mégis, hogyha olyan folyamatokat szeretnék végrehajtani, ami rendszergazdai jogosultságot igényel, akkor azt nem tudom?

Figyelt kérdés
Rákkantintok a hivatkozásra, és nem csinál semmit. Például a C meghajtóra sem tudok fájlokat átmásolni, holott ezelőtt tudtam. Próbáltam a beépített rendszergazdai fiókkal, illetve úgy rendszergazda létrehozásával is. Illetve e szerint az oldal szerint, de elakadok a folyamatban egy ilyen rendszergazdai jogosultságot igénylő lépésnél: [link]

2017. márc. 3. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
C-n csinálj egy mappát, és akkor tudsz másolni.
2017. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a másolással van gond, az csak egy példa. Hanem az, hogy ezen kívül egy csomó mindent nem enged csinálni.
2017. márc. 3. 22:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez volna az a trustedinstaller, valahol már olvastam róla?
2017. márc. 3. 22:13
 4/11 anonim ***** válasza:
2017. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a szuper-rendszergazdai fiók, a legjobb letiltani.
2017. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 AntZ ***** válasza:

Így tudsz rendszergazdai jogosultságot visszaszerezni.

Futtasd ezt a parancsot rendszergazdai parancssorból:

net user administrator /active:yes

2017. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezzel csak engedélyezem a beépített rendszergazdai fiókot, azt már próbáltam, és nem volt jó.
2017. márc. 14. 18:49
 8/11 A kérdező kommentje:
Előtte: hogy tudom letiltani ezt a szuper rendszergazdát? Egyébként egy kivételt akarok hozzáadni a windows tűzfalhoz és azt nem engedi.
2017. márc. 14. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Újraraktam a faszba az segített, csak ha valakinek ugyanez a baja.
2017. dec. 3. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!