Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet ESET (NOD32 9)...

Hogyan lehet ESET (NOD32 9) téves riasztás miatt letiltott jó Google alkalmazásokat ismét használni?

Figyelt kérdés

Téves riasztást adott szerintem a NOD 32 (9-es) a Google Tudós, Google Naptár alkalmazásokra. Bedőltem ennek, hagytam, hogy letiltsa ezeket. Most pedig hibába nyitnám meg, a következő a hibaüzenet (Chrome):


A webhely nem képes biztonságos kapcsolatot nyújtani


A(z) scholar.google.hu nem fogadta el az Ön bejelentkezési tanúsítványát, vagy nem talált ilyet.

Próbálja felvenni a kapcsolatot a rendszergazdával.

ERR_BAD_SSL_CLIENT_AUTH_CERT


Mivel a munkahelyi gépen nem volt ilyen letiltás, ott továbbra is elérem az alkalmazásokat. Egy kis segítséget kérnék, hogy konkrétan mit hol hogyan csináljak, hogy megszűnjön a hiba (néztem már súgókat, a NOD sajátját is, de valahogy nem találtam semmi hasznosat, még a letiltott alkalmazásokat/oldalakat se).


Előre is köszönöm!



2017. ápr. 11. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Rég elavult NOD-t nem használunk!

Ez a legújabb, de természetesen meg kell venni hozzá a licenszkódot. Kijátszani nem lehet.

Ezt töltsd le, regisztrálj, kapsz hozzá licenszkódot. Aztán mielőtt lejár a 30 nap, vedd meg. Egy évig nem lesz gondod.

[link]

2017. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt felveheted a Sicontacttal a kapcsolatot, email-ben és akár telefonon is.

[link]

2017. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 12. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!