Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » NOD32 4.2.71.2 verzió van a...

NOD32 4.2.71.2 verzió van a gépemen, ebben az esetben frissítsem?

Figyelt kérdés

Feltört verzió van a gépemen, nem én tettem fel. A napokban elkezdte kiírni hogy elavult és lehet hogy az adatbázisát már nem frissítik. Ehhez képest simán frissül... Amikor megkérdezte felugró párbeszédpanel hogy frissítem-e új változatú NOD-ra, rányomtam hogy igen, de a telepítés elhasalt és visszaállt minden erre a változatra.

A kérdés: hagyjam az egészet mert működik ez a mostani, vagy szedjem le ezt és tegyek fel másik NOD-ot? Tudtok esetleg olyan ingyenes antivírust ami jó?



2017. ápr. 12. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ESET-NOD soha nem volt ingyenes, a gépeden már lapulhat valami vírus vagy akár zsarolóvírus is. Ráadásul már a 10-nél tart.

Töröld és töltsd le az Eset Internet Security10 próbaverzióját, csak regisztrálni kell hozzá. Aztán vagy megveszed a licenszkódot (vannak kedvezmények is), vagy havonta keresel hozzá újságkódot.

[link]

2017. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Nagyon valószínű, hogy egy "tört" AV-nél jobb megoldás lehet egy ingyenes vírusirtó használata.

Ingyenes vírusirtók:

360 Internet Security,

Ad-Aware Free Antivirus+,

Avast Free,

AVG Free,

Avira Free,

Bitdefender Free,

Comodo AV vagy IS - ez utóbbi tűzfalat is tartalmaz,

Microsoft Security Essentials ( Windows 8 esetében már a Defender része ),

Panda Cloud.

2017. ápr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Windows10-hez jó a Defender, mellé a Malwarebytes.
2017. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!