Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan kell a számítógépet...

Hogyan kell a számítógépet összekötni a TV-vel úgy hogy működjön?

Figyelt kérdés

Össze szeretném kötni a pc-t a tv-vel HDMI-n keresztül.

Nvidia Geforce GTX 750 videokártya van a gépben, 2 HDMI kimenettel (egyik az állandó monitornak, a másik a TVnek).

A tv: Panasonic tx-40ds400e


Az a probléma, hogy csatlakoztattam az egyik HDMI portba a monitort, a másikba pedig a tv-t, de a gép nem hajlandó felismeri a TV-t. Azt írja hogy nem található másik megjelenítő.

Ha csak a TV-t próbálom rácsatlakoztatni a másik monitor nélkül akkor a tv-n megjelenik a gép indításánál az Asrock logó, meg a Windows betöltési folyamata, de utána fekete képernyő és kiírja hogy nincs jel a PC-ből.

Egy másik régebbi nem okos tv-vel működött gond nélkül, de sajnos ezzel az újjal nem akar.


Valamit be kellene a tv beállításaiban állítani, vagy a pc beállításait kéne megváltoztatni hogy működjön?



2017. máj. 7. 10:28
 1/4 Ákiboy11 ***** válasza:

Ez a TV-től függ nem a géptől. Ha nem elég "okos" hozzá a TV-d akkor nem fogja érzékelni.

De megpróbálhatod frissíteni a videokártya drivert.

2017. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már frissítettem a drivert, 2017 februári verzió van fent.


Hogy érted hogy nem elég okos? Ha ugyan ezzel a HDMI kábellel a laptopot kötöm rá ott azonnal átugrik a kép a tv-re.

2017. máj. 7. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a TV másik HDMI portjába bedugni ? Nekem volt olyan hogy sokáig működött, és egyszer csak azt írta ki hogy nincs jel, Ekkor bedugtam a másik HDMI-be a tv-n, és ott meg jó lett.
2017. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A Windows képernyő beállításoknál a Képernyő duplikálása / klónozása nem segít?

Üdv!

2017. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!